Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter aláírta volna...

Márki-Zay Péter aláírta volna már az EU-s olajembargót?

Figyelt kérdés
Ha MZP lett volna a miniszterelnök, behódolt volna már az EU-nak?

2022. máj. 18. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Valószínűleg, egyből.

Eddigi ismeretek alapján teljesen lefeküdt volna, az EU-s "javaslatoknak".


Ha meg sokallotta volna valaki a benzint, azt mondná,hogy ne menj autóval, ne ülj buszra, maradj otthon.

2022. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Igen. Minden megnyilatkozásából árad a szervilizmus, Magyarország szuverenitását semmire nem tartja, az érdekeit az eu-s érdek után helyezi. Semmi kétség, aláírta volna.

Ja, és őt nem igazán hatja meg, ha drága a benzin, mert annál többet spórolnak az emberek. :)

2022. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Azonnal, sőt ő kérte volna, hogy elsőként írhassa alá...
2022. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Rohant volna aláírni, közben az internacionálét dalolta volna.
2022. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 meszike91 ***** válasza:
0%
Valószínűleg igen. Ő nem moszkovita mint orbán.
2022. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Erről nem egyedül MZP döntött volna. Ő már a kampányidőszakban is azt mondta, hogy nem támogatná az energiaszektort érintő szankciókat, nem tudom honnan szeditek mégis az ellenkezőjét.

Egyébként tudom, hogy ezzel nem leszek népszerű, de én örülnék ha kevesebbet autóznának az emberek, a városok már így is élhetetlenek.

2022. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

6#


Onnan szedjük,hogy mindenben a nyugati mainstream nézeteket vallotta.Nem mondott volna nemet mondani.


Az autózás visszafogásával meg jelentős gazdasági visszaesés lenne.Kevesebben ülnek autóba-->csökken a kutak forgalma, csökken a kirándulók száma, csökken a plázák,üzletek forgalma, csökken a vendéglátók forgalma.Egy spirálként gyűrűzne be, csődhullámokat eredményezne.


Szóval, ameddig fogalmad sincs alapvető közgazdasági összefüggésekről, jobb ,ha nem agitálsz az autózás ellen.

2022. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
#7: Nem vagyok hülye, pontosan tudom a gazdasági összefüggéseket, egyszerűen csak más is van a gazdasági növekedésen kívül. Neked a magasabb életszínvonal és a fogyasztás a fontos, nekem nem.
2022. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Megnéztem volna azt a verziót is, most benne lennénk az ajuronyúzban, amint épp megint romboljuk az M1 székházat parittyákkal.

Márkizaj pont jó lett volna, ilyen hülye nevet nehéz lenne skandálni tüntetéseken.

2022. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Ez a benzin dolog olyan, mint a dohányosoknak a cigi áremelése. Lehet bármilyen drága akkor is meg fogják venni:)
2022. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!