Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz nem tart attól, hogy...

A Fidesz nem tart attól, hogy túlságosan radikalizálja a lakosságot?

Figyelt kérdés
Ez azért lehet veszélyes számukra, mert egy ponton túl már a Fideszre sem biztos, hogy hallgatni fognak, ha az szembemegy a kialakított világképükkel.

2022. máj. 18. 21:03
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

#15: Ezt írtam:

"Én nem gondolom, hogy a Fidesz radikális lenne"

Majd erre megkérdezed ezt?

"Most komolyan a fidesz neked a radikális, csak mert nem hajlandó erősíteni és támogatni azt hogy még több ukrán meg orosz haljon meg ebben a totál értelmetlen háborúban?"


Ez érdekes volt, de mindegy is :) Elmondom akkor még egyszer, hogy a Fidesz szerintem nem radikális. Viszont sok mindenben ellenségességet táplál, gondoljunk csak a számtalan STOP, vagy állítsuk meg kampányra, az EU elleni uszításokra. Nekem nem feltétlenül a kormanyzásukkal van problémám, hanem ahogyan ezt tálalják az embereknek, az elemi ösztönöket és félelmet megcélozva. Már önmagában a nagy békepártiságot is úgy csomagolták, mintha mindenki más háborút szeretne, már ebben is van egy burkolt uszítás.


#20: Ez mind szép és jó, viszont kétlem, hogy Oroszország hosszabb távon megelégedne ezzel, ha azt látja, hogy következmények nélkül azt tehet, amit akar. Mindemellett más országok is vérszemet kaphatnak.

2022. máj. 19. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!