Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik miért megy szembe a...

A Jobbik miért megy szembe a világ radikalizálódásával?

Figyelt kérdés

Egyre értelmesebb, normálisabb hangnemben politizálnak. Most már a bulvár politika ellen vannak, és ,,kitisztították" a pártot a vállalhatatlan tagoktól. És a politika elaljasulása ellen vannak.


populizmust félre tették.


Persze most a baloldaliakat nem tudták meggyőzni hogy ez nem csak egy színjáték, a botrányaikat nem felejtették el. És a jobboldaliak egy része kiábrándult belőlük, mert már nem akarják ,,szétverni tankokkal a romákat".



Akik soha nem voltak jobbikosok, mi a véleményetek? Szemetekben nem lett korrektebb a Jobbik?



2016. okt. 7. 18:52
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

pl. képesek voltak arra hogy a pártérdekeiket alárendelték az elveiknek migráns politika kapcsán. Ami nekem nagyon felelősnek döntésnek történ függetlenül attól hogy egyet értek vagy nem a politikájukkal.


Nagyon kíváncsi vagyok most a nemzeti konzultációjukkal nagy fába vágták-é a fejszéjüket.

2016. okt. 7. 18:55
 2/29 anonim ***** válasza:
13%
Van emberségük.
2016. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
26%
Nekem akkor lett volna korrekt a jobbik, ha kiállnak, és vállalják h ők egy f@siszta párt.
2016. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg ez az egész csak azt mutatja, hogy Vona egy szélkakas, aki (Orbánhoz hasonlóan) mindig úgy politizál, ahogy éppen a hatalom megszerzéséhez kell, elvek nélkül. Szkeptikus lettem volna, de talán egy kicsit több hitelt adtam volna az átalakulásnak, ha a nyílt rasszizmus mellőzésével együtt Vonát is leváltották volna, és egy mérsékelt múlttal rendelkező ember vezetné tovább a pártot. Így ez csak imídzsváltás, a bigottság burkolása (melegekkel, migránsokkal stb. kapcsolatban továbbra sem túl burkoltak), semmi több.
2016. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
46%
Mert libsik.
2016. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

,,Szerintem meg ez az egész csak azt mutatja, hogy Vona egy szélkakas, aki (Orbánhoz hasonlóan) mindig úgy politizál, ahogy éppen a hatalom megszerzéséhez kell, elvek nélkül. Szkeptikus lettem volna, de talán egy kicsit több hitelt adtam volna az átalakulásnak, ha a nyílt rasszizmus mellőzésével együtt Vonát is leváltották volna, és egy mérsékelt múlttal rendelkező ember vezetné tovább a pártot. Így ez csak imídzsváltás, a bigottság burkolása (melegekkel, migránsokkal stb. kapcsolatban továbbra sem túl burkoltak), semmi több."



Hát de most éppen a radikalizmus a divat..

2016. okt. 7. 19:24
 7/29 anonim ***** válasza:
32%

"populizmust félre tették"


Jelenlegi fő témát:


1. korrupció

2. béremelés


Talán mégse tették félre. Épp ellenkezőleg, hiszen a korábbi cbűnözés és hasonló témák minden voltak, csak populárisak nem.

2016. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%

72 eves apám sokszor meg akarták verni.

Nem hagytam. Tegnap éjjel viszont ismeretlenek betörtek. Minden értéket vittek. Anyu 68 éves,ideggyógyászaton,Apu 74 éves, Merényi balaeseti részlegén.engem is elvertek,de vagyok. Ők 40-50 évet dolgiztak h legye

2016. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
40%

"Hát de most éppen a radikalizmus a divat.."


Ezt hogy érted? A Jobbik az eddigi zsidózós-cigányozós programjával elért egy bizonyos eredményt. Vona rájött, hogy ennél jobb eredményt nem fog egy ilyen szélsőjobbos programmal elérni, kormányra kerülni meg főleg nem, ezért stratégiát váltott, és most Fidesz 2.0 szerepbe akar lépni, hátha úgy jobb lesz neki.

2016. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

,,populizmust félre tették"


Jelenlegi fő témát:


1. korrupció

2. béremelés


Talán mégse tették félre. Épp ellenkezőleg, hiszen a korábbi cbűnözés és hasonló témák minden voltak, csak populárisak nem."


Nem, a legnépszerűbb témáik: korrupció, tanügy, egészségügy. Az utóbbi kettő ellentétes a populizmussal. Hamarosan te is megkapod a kérdőívet a 3 témáról.

2016. okt. 7. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!