Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Betörte az ablakokat és véres...

Betörte az ablakokat és véres feliratokat írt egy vonatra egy férfi - Támogatnátok 5 év börtönbüntetést és 15 millió forint megfizetését az illetőnek (vagy 5 év közmunka, heti 60 órában)?

Figyelt kérdés
[link]
2022. máj. 19. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Közmunkát kéne végeznie mindenkinek, aki a közösség tulajdonát rongálja egészen addig, amíg le nem dolgozta az okozott kár értékét. Ebbe beletartoznak a szemetelők, a graffitizők, az utcára piszkítók, a kukabúvárok és azok is, akik direkt rongálnak meg táblákat. Mindjárt nem lenne olyan nagy buli eldobni a csikket, ha 4 órát suvickolod utána a földet.
2022. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég lenne neki 15 év börtönbüntetés heti 84 órás közmunkával és napi szintű pszichiátriai kezeléssel, valamint akármilyen jó magaviselet ellenére sem kiengedni a kiszabott büntetési idő letelte előtt... :,D
2022. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Speciel, lecsuknám és azt kényszeríteném ki belőle, hogy a börtönből addig ki ne kerülhessen, amíg le nem dolgozta és át nem utalta egy teljesen új, ugyanolyan vagon árát és a börtöni tartásának költségeinek összegét. Bizonyos, hogy okulna az esetből!
2022. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Isti22 ***** válasza:
63%
Nem, én a szemet szemért elv híve vagyok. Börtön nem kell, csak térítse meg a kárt.
2022. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
3#+: Sőt, neki adnám a megrongált vagont is, - hogy az eltakarításának költségeit is nyöghesse! :D
2022. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!