Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay szerint úgy kell...

Márki-Zay szerint úgy kell spórolni a vízzel, hogy a székletünket fürdővízzel öblítjük le. Balosok, mit szóltok a messiásotok újabb aranyköpéséhez?

Figyelt kérdés
[link]
2022. máj. 19. 14:54
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

EMBEREK!!!


Ha kakilni vagy pisilni kell, azta kertben oldjátok meg, spórolunk vele vizet, és még trágyát is szerválunk. Ha meg mosakodni akartok, pucéran menjetek ki az esőbe,.

2022. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
39! Figyel, vödörről meg lavórról még nem hallottál?
2022. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

De akkor elmagyarázom! Szóval ott a kád víz, a delikvens fogja a kis vödröt, kimer belőle egyet, és odarakja a budiba a WC kagyló mellé, ez ennyi a nagy truváj! Kedves solárGyula érted?

Ezt amúgy szerintem egy négyéves is megérti, vagyis én kb. annyi voltam mikor keresztanyámnál láttam ezt, hogy ő így spórolt. Ezért is nem értem itt miért poénkodnak páran, amikor ez egy mondhatni "ősmagyar" trükk.


amúgy nem gondoltam, hogy ezt is külön el kell mondjam, ezért csak most írok.

2022. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!