Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországnak hány százaléka...

Magyarországnak hány százaléka LMBTQ ember?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 18:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
62%
#20 Azért ez sem egy konklúziv kutatás. Szélsőséges példával élve, egy olyan országban, ahol halállal büntetik, ha LGBTQ vagy, akkor hány százalék lenne az arány? Nagyjából 0. Pedig ugyanúgy jelen vannak abban az országban is. Ott meg, ahol nincs abszolút semmi baj velük, és az emberek általánosabban is elfogadóbbak, az LGBTQ emberek nagy része fel fogja vállalni. Magyarországon az emberek még maradibb nézetekkel rendelkeznek, és a kormány sem túl támogató, így érthető az alacsony felvállalási ráta.
2022. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Alex Fly ***** válasza:
5%
Nem hinném, hogy Magyarország ebben a tekintetben bármiben is különbözne az összes többi oszágtól. Így talán joggal feltételezem, hogy az arányuk ebben az országban is 10% körül lehet, mint a világon mindenhol...
2022. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
37%

#21 Oké, én arra válaszoltam, hogy a belinkelt kutatásra hivatkozva írták, hogy 10%. De a belinkeltben semmi ilyesmi nincs, 1,5% van.

Abban igazad van, hogy az önbevallás nem lesz teljesen őszinte itthon sem. (Főleg ha még azt is hozzávesszük, hogy ha pl. az a kérdés, hogy "LMBTQ vagy-e", akkor erre simán lehet, hogy egy csomó meleg is nemmel válaszol.)

Szerinted akkor mekkora része nem vallja be, hogy LMBTQ? Ha feltesszük, hogy csak az ötöde vallotta be, még akkor sincs szó 10%-ról...

2022. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
nem sok van belőlük, úgy látom
2022. máj. 20. 15:20
 25/31 anonim ***** válasza:
47%
#23 Oké, akkor a légszélsőbb értékek alapján 1,5-10% között van. Továbbra is fennáll a 10% lehetősége.
2022. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
#24 Szerencsére belőled csak egy van ezen az egész világon.
2022. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
26 nem, április 3-én kétharmadnyian voltunk.
2022. máj. 20. 23:30
 28/31 puritan ***** válasza:
66%

Gondolkozzatok már egy kicsit!

A 10% azt jelentené, hogy minden tizedik ember ilyen lenne. Az 5% azt, hogy minden huszadik. Tehát ha ismersz 100 embert, abból legalább 5-10-nek ilyennek kellene lenni. Ez így van a valóságban? Nem.

Szerintem roppant elenyésző a számuk, csak ez a libsi lobbi mindenképpen képviselni akarja azt ami nincs.

2022. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
66%

#28 A gondolkozáshoz azt is tegyük hozzá, hogy ebben az 5, vagy 10 százalék jelentős részét a biszexuálisok alkotják. Ők simán élhetnek hetero kapcsolatban akár. Illetve a biszex pasik talán nem vállalják fel annyira mások előtt, mert az hogy ők a férfiak iránt is vonzódnak, csorbítja a maszkulinitásukat.


Személyes példa, hogy a gimis osztályomban 4-en vagyunk LMBTQ-emberek (ezalatt pusztán a betűszót értem) a 30-ból.

2022. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
24%

Az hogy nem látod hogy valaki meleg még nem jelenti azt, hogy nem az. Én se írom a homlokomra, hogy az vagyok.


Nekem a tippem az, hogy 5-10% körül lehet az LMBTQ csoportba tartozó emberek aránya. Középsulis osztályban 20-an voltunk és rajtam kívül 1 emberről tudom tudom, hogy meleg(nem biszex).

Erre még jöhet rá azoknak az embereknek a száma akikről nem tudok vagy hetero kapcsolatban vannak és biszexek.


Sok homoszexuális és biszexuális van vagy egyedül vagy hetero kapcsolatban

2022. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!