Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter az előválasztások...

Jakab Péter az előválasztások óta megélhetési politikus lett? Vagy miért nem indult Miskolc (BAZ megye 1.sz) választókörzetében idén?

Figyelt kérdés

Sokan rá vannak szállva mostanában Jakab Péterre, szerintem ok nélkül. Igazából csak bűnbak féleséget próbálnak keresni.

De ami meglepő, hogy annak ellenére, hogy 2018-ban csak 1%-kal maradt le Csöbör Katalintól, a Fidesz ottani képviselőjétől, aki egy gombnyomogató csicska valahol a parlament leghátsó sorában és tényleg egyetlen szalmaszálat sem rakott soha keresztbe. Valóban, félelmetesen semmirekellő képviselő. Mégis, idén Jakab Péter szerintem félelemből nem mert kiállni ellene. Egyszerűen azért, mert az előválasztásokon történt leszereplése után, ha a saját szavazókörzetében is kikapott volna, - márpedig kikapott volna valószínűleg - akkor már alig tudná tagadni, hogy ő maga sem hisz már többé se magában, sem az ellenzékben. Egyszerűen csak jobb ott ülni milliós fizetésért, mint visszamenni töri tanárnak vagy effélének. Ezek után már szinte lehetetlen is lenne újra civilnek lenni.

Amit fent leírtam az szerintetek is fedi a valóságot, és valóban Jakab Péter már csak megélhetési politikus, mint oly sokan mások? (a magyar politikusok 95%-a kb.) És már valójában nem küzd semmiért?



2022. máj. 20. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jákob egy parizerzabáló proli.
2022. máj. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

„Sokan rá vannak szállva mostanában Jakab Péterre, szerintem ok nélkül. Igazából csak bűnbak féleséget próbálnak keresni.”


Kezdjük ott, hogy ő volt a legeslegelső, aki a bűnbakot kereste. Szerinte rajta kívül mindenki, de főként Márki-Zay a felelős a bukásért. Ezek után érthető, hogy senki nem akar egy tetves árulóval közösködni, és még a Mi Hazánk is szarráverte őket. Szóval jobb, ha csöndben marad és csak vegetál.

2022. máj. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dzsoki ***** válasza:
94%
Nem. Már a választás előtt is,megélhetési politikus volt. Őt sem,a DK-t sem értettem és értem. Hogy jönnek össze egy táborban azok,akik kiállnak azok mellett,akik azt sem tudják,hogy fiúk vagy lányok,azokkal,akik ezeket néhány éve még megdobálták az Andrássyn? Hogy jött össze a tűz és a víz? Matematikailag értem. Az eredeti Jobbik szavazótábor darabszámát vették,így matematikailag,akár leválthatták volna a FIDESZ-t. Csakhogy egy választás,ilyen értelemben,nem matematikai kérdés.
2022. máj. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jakab egy szánalmas senki, a pártjáról ne is beszéljünk mi....
2022. máj. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mitől szánalmasabb mint egy gombnyomogató? Mitől?

Ezt nem értem, amikor ő még a sok milliós büntetést sem sajnálta a krumplis balhéjáért és a (nagyon is helytálló de nyers) beszólásaiért. Olyan dolgokat mert csinálni, mondani amiket senki más nem, mármint régebben, amikor még hitt abban, hogy meg lehet buktatni a korrupt maffiaállamot. Akkor még nem volt megélhetési politikus, hanem valódi politikus volt, céltudatos.

Épp erre irányult a kérdés, hogy valósában már ő sem hisz semmiben?

De azokat a válaszokat végképp nem értem, hogy "ő egy szánalmas ilyen-olyan" Miért? Egy Orbán csicskása gombnyomogató senki aki egyszer sem szólal fel egész évben, csak ül Orbán leghátsó soraiban és megnyom egy gombot ha kell, az mitől kevésbé szánalmas?

2022. máj. 20. 09:18
 6/9 Dzsoki ***** válasza:
Hogyan akarta volna megbuktatni a korrupt maffiaállamot? Vagyis,hogy akarta megakadályozni,hogy eladják a Városházát? Továbbá,tény az,hogy a DK támogatta és talán,ma is támogatja azokat,akik azt sem tudják,hogy fiúk vagy lányok,de egyszer egy évben,rázzák magukat az Andrássyn. Néhány éve,ezeket a Jobbikosok dobálták meg. Ráadásul,szándékosan megzápított tojásokkal. A hatalomért minden jelszóval,mindkét szervezet,látszólag,elfogadta egymást. Ettől még,bizony,ez a tűz és a víz elegye! Olyan is lett a végeredmény. Vagyis,Jakab Péter,amikor összeborult a DK-val.megélhetési politikus lett. Nem a választás után,hanem előtte! Ellenvélemény?
2022. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy azt szajkózta amit hallani akartatok. A milliós fizetésekből meg nyilván nem sajnálja.

Az meg még szánalmasabb ahogy a csúfos bukásukat győzelemként akarja eladni. DK-csivovnyikok. Legalja párt.

2022. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dzsoki ***** válasza:
Tartom,hogy a hatalom érdekében,mindent elvett vallja és vallotta. Gyurcsány ,szintén. Most,hogy ez nem jöttbe,bizony,minden költségvetési forintért ádáz harc lesz! Az tuti,hogy Jakab Péter,biztosan jobban járt így pénzben,mintha külön indult volna! Tehát,igaz,hogy megélhetési politikus lett! Ettől még,tartom,hogy nem most,hanem már a választások előtt lett megélhetési politikus.
2022. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Visszamegy Fejős Ádám mellé tehenésznek
2022. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!