Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más kisebbségeknek miért nem...

Más kisebbségeknek miért nem szerveznek mozgalmat, akik sokkal többen vannak mint az LMBTQ-k?

Figyelt kérdés

Pl.: depressziósok, túlsúlyosak, alacsonyak, kényszerbetegek, szociális fóbiások, csúnyák stb... nagyon hosszú lehetne a sor.

Ők is mind ugyanúgy hátrányosan meg vannak különböztetve a társadalom részéről, mint a melegek, sőt akár jobban, gondoljunk pl. egy skizofrénre.



2022. máj. 20. 15:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
9 - onnan tudom, hogy egyetlen párt sem kampányolt a melegházassággal a hülye MZP-n kívül, mert itthon ezzel csak szavazatot veszteni lehet. Ha lennének 20%-nyian amit az LMBTQ-s lázálmaitokban vizionátok (minden 5-ik ember, hahaha), akkor döntö szavazóerő lehetnétek, de a valóság az, hogy max 2%-nyian vagytok.
2022. máj. 22. 23:39
 12/28 A kérdező kommentje:

"Ez az óvodás dolog meg hülyeség, attól hogy megtörténik valami valahol a világban attól még nem ez az átlag. Fogsz találni arra is cikket hogy anyuka kidobta az újszülöttjét a kukába mégse mondjuk azt hogy az anyukák ki akarják a gyerekeiket dobni a kukába."


Igen, csak hogy az ilyen anyukát mindenki elítéli és börtönbe zárják, az LMBTQ viszont pajzson hordozza a megrontott kiskorú Desmond is amazingot.

2022. máj. 22. 23:41
 13/28 anonim ***** válasza:

#12 Bocsi de ez nem LGBTQ függő dolog.

A különböző családi csatornák kihasználják a gyereküket pénzért, mások a gyereküket színészkedni küldik, vannak akik a sportba kényszerítik a gyereküket és még sorolhatnám és ezeket mind ugyan úgy "ünnepeljük".


És nem hiszem hogy általánosítani kéne egy esetet megint csak egy egész csoportra. Az LGBTQ nem egy szervezet, hanem egy közösség, nincsenek vezetői, mindenki azt csinál amit akar. Minden közösségben vannak negatív példák


De nekem az az érzésem hogy úgyis eldöntötted hogy mi a véleményed a dologról, mi minden kiskorút át akarunk alakítani, mindenki legyen meleg és meztelenül helikopterezve akarunk az utcán mászkálni.

2022. máj. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lehet amögé a magyarázat mögé bújni mindig, hogy az LMBTQ nem egy szervezet, ami különben igaz, viszont egy politikai mozgalom. Egy olyan mozgalom, amelynek a kiskorúak lelki megnyomorítása ünnepelendő dolog. Ez nem szélsőséges eset, mert egy szélsőséges esetet a mozgalmad kilökne magából és elítélné. Azonban ti ünneplitek a megrontotott kiskorút.

https://www.youtube.com/watch?v=JxdvOLdG_34&t=119s

2022. máj. 23. 01:13
 15/28 anonim ***** válasza:

#14 Ahogy mondtam úgy se érdekel más véleménye, csak azt nem értem minek teszel fel gyakorin kérdést ha tudod a választ amit vársz?


Én köszönöm szépen nem ünneplek senkit ne akarj a számba tenni olyan gondolatot amikben én nem hiszek.

2022. máj. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem hiszel ebben olyan, mintha egy náci mondaná azt egy náci tüntetésen, hogy amúgy ő nem antiszemita.
2022. máj. 23. 01:34
 17/28 anonim ***** válasza:

Ez egy közösség nem pedig egy központosítva irányított szervezet.

Az hogy egy közösség része vagy még nem azt jelenti hogy mindenre feliratkozol, azokat úgy hívják hogy szekták.


Itt az alap gond hogy azt hiszed hogy mint valmi vallás nekünk követnünk kell azt amit valaki kitalált. A valóság az, hogy mindenkinek meg van a saját önálló véleménye.

2022. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor gondolom egy pedofilt is megtűrtök a soraitok között, hiszen az is csak az ő véleménye.
2022. máj. 23. 10:17
 19/28 anonim ***** válasza:

Ez megint csak sárdobálás.


A közösség 99% a elítéli a pedofíliát, mi csak a közös beleegyezéssel történő szexuális orientációkat fogadjuk el.


De mivel ez nem egy facebook csoport ahol kidobhatsz valakit ezért mi se tudjuk megakadályozni azt, hogy egy pedofil LGBTQ nak tartsa magát.

Bár hozzáteszem hogy szerintem internet trollokon kívül senki se vállalná hogy pedofil mert az emberek ezt nem tolerálják és nagy esélyel egy árokban kötne ki egy ilyen illető.

2022. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Tehát a pedofíliát elítélitek, de ettől még vonulhatnának pedofilok a menetben? Ezt állítod?
2022. máj. 23. 10:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!