Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itthon azért nincs LMBTQ...

Itthon azért nincs LMBTQ propaganda, mert megsemmisítették?

Figyelt kérdés
[link]

2022. máj. 20. 16:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

Személyszerint felháborítónak tartom, hogy van a társadalomban az a kis csoport amibe amúgy tartozom, minket egyáltalán nem érdekel ki kivel fekszik le vagy ki kinek kezét fogja meg az utcán, mert nem ég alapján ítélkezzünk de a drágalátos kormány olyan hülyének nézz benünket is, hogy LMBTQ propaganda alatt minket is próbál hergelni. Igen, a kormány és a Mi Hazánk mozgalom folytatja az LMBTQ propagandát, érdekes hogy a drágalátos kétbalkezes baloldaltól nem hallottam annyiszor a melegekről mint ezektől.

Mi lenne ha abbahagynánk a másik életébe való beleugatást? Mert rohadtul unalmas már.

2022. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#11 Előbb azt mondod, hogy beletartozol ebbe a csoportba, utána kikéred magadnak, hogy titeket is hergel a kormány. Mármint kiket még?
2022. máj. 20. 23:32
 13/22 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos sokkal erosebben kellene fellepni az lmbtq ellen. Bortonbuntetes sem artana a prideosoknak
2022. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12, te kajak ennyire fogyatékos vagy?
2022. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Mért számít LMBT propagandának az, ha egy film nem egy olyan utópiában játszódik amiben nem léteznek melegek?

Nekem még mindig nem sikerült megfejtenem, hogy mi számít propagandának.

Az árt egy gyereknek, ha a Meseország mindenkiét olvassa, de az nem, ha a nagybátyja, vagy a keresztapja meleg?

Rossz, ha az iskolában hall a melegekről, de közben rajonghat Kosics Tiborért?

Értelmezhetetlen a kormány "meleg propaganda" problémája, mert amit propagandának tart, annak csak a 10%-t üldözi, a többi szóba se kerül, innentől kezdve félig megsemmisíthette a propaganda 10%-t.

A gimiben a tanár nem beszélhet a melegségről, de éppen nem is tudna, mert a diákok nem figyelnek rá, Petit vigasztalják, mert kidobta a pasija.

2022. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 2-3 evben LMBT propagandát csak a Mi Hazánk es a Fidesz tolt ejjel nappal. És akkor még van képük másokat "vádolni"ezzel. Már Sztálin is ezt csinalta: "Vadold meg az ellenfelet azzal amit te csinálsz".
2022. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A feltett válaszok közül nem lehet valós választ kiválasztani. Bár LMBT propaganda NINCS, így nem volt mit megsemmisíteni. A valóság attól is messze áll, hogy ezekkel a kérdésekkel csak a magyar miniszterelnök és pártja foglalkozott és ők hozták volna létre.
2022. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17-es vagyok. Nem tettem hozzá hogy meleg vagyok és nem tapasztalok semmi Lmbt propagandát. Csak es kizárólag heterókról szól minden a környezetemben. Mintha mi láthatatlanok lennénk...
2022. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes azért, hogy amikor kijelentem, hogy van LMBTQ propaganda, egyből csomó meleg felháborodik. Érdekes, hogy rögtön tudják, miről beszélek.
2022. máj. 22. 22:14
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező nem felháborodnak, csak szimplán idióta vagy és irritál kb mindenkit
2022. máj. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!