Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tűri el a Fidesz ezt az...

Miért tűri el a Fidesz ezt az erős bal oldali média túlsúlyt? Miért ilyen türelmes hogy folyamatos média-ellenszélben kelljen Magyarországot vezetnie?

Figyelt kérdés
Gandhit megszégyenítő türelmet és megértést tanúsít Orbán Viktor úr?
2022. máj. 20. 22:00
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem ismerem név szerint a bal oldali és ellenzéki médiákat, csak egy-kettőt, de tudom hogy sokkal több emberhez juttatják el az üzeneteiket, és ez nagyon nehéz helyzetet teremt a kormánynak.
2022. máj. 20. 22:42
 12/24 anonim ***** válasza:
57%

"Nem ismerem név szerint a bal oldali és ellenzéki médiákat, csak egy-kettő"


Akkor honnan veszed, hogy erős bal oldali média túlsúly van, hogyha nem is vagy tájékozott ez ügyben?

2022. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
11%
🤣🤣🤣🤣🤣
2022. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Mert szinte bárkivel beszélek mindenki a Fideszt szidja, ez pedig azért van, mert mindenhonnan ömlik az emberekre az ellenséges média-üzenet.

Ez nekem hiteles bizonyiték, meg Orbán úr is mondta korábban egyébként.

2022. máj. 20. 22:57
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

És nem gondolod, hogy az információk után kellene járni? Vagy azért, mert a környezetben szidják a Fideszt az már azt jelenti, hogy média túlsúly van?


Szóval te tipikusan olyan ember vagy, hogyha valaki valamit állít Te azonnal elhiszed neki, anélkül, hogy utánajárnál. Értem.


Hiteles bizonyíték akkor lenne, hogyha fognád magadat és elkezdenél utána járni.


Képzeld el én meg a holdig csuláztam egyet. Cáfold meg, hogy nem igaz. ;) Pedig igaz, mert én mondtam.

2022. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

De ez olyasmi hogyha látom hogy sárga, tollas, hápog, csőre van, akkor ez nyilván kacsa....és a szememnek csak hiszek, nem?!

De mondták is hogy túlsúly van a baloldalon.

Nem akarok kifogásokat keresni nekik.

2022. máj. 20. 23:05
 17/24 anonim ***** válasza:
76%

"De mondták is hogy túlsúly van a baloldalon."


Még mindig itt tartunk, hogyha Béla bácsi 5 feles és 2 sör után állít valamit azt már el is hiszed.


Nehéz utána járni mi?


Nem véletlenül mondtam, hog sorold fel őket. Legalább vennéd a fáradságot és keresgélnél.


1 óra alatt rájössz az igazságra.


Nem olyan nehéz.


De ezek szerint saját gondolataid nincsennek, csak azok, amiket mások mondanak.

2022. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Pont azt mondom, hogy minden jel ezt igazolja hogy túlsúlyban vannak, tehát alátámasztja amit mondanak.

Kb 10 ismerősömből 9 szidja a kormányt különböző korábbi ügyek miatt.

Így már muszáj elfogadni nem?!

Alig találkozom olyan emberrel aki támogatná a kormànyt.

2022. máj. 20. 23:17
 19/24 anonim ***** válasza:
76%

És milyen jel mutat arra? Az, hogy valaki szidja a kormányt? Más okból is szidhatja, például saját tapasztaltból. Lásd pedagógusok. Olyan keveset keresnek, hogy jóhogy szidják. Ez nem jelenti azt, hogy média túlsúly van. Én is ugyanúgy szidom a kormányt, hiszen péládul a koronavírus miatt leállított szakrendelések hiánya miatt halt meg egy rokon. Ha lett volna rendelés nem halt volna meg. Na ki tehet róla? A kormány.


"Így már muszáj elfogadni nem?!"


Nem kell elfogadni, utána kell járni, hogy tényleg igaz-e.

2022. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, akkor nincs konszenzus ebben.
2022. máj. 20. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!