Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a KMP,azaz...

Mi a véleményetek a KMP,azaz a Közösen Magyarországért partól?

Figyelt kérdés

A KMP azaz a közösen Magyarországért párt nem kamu párt,egyre több helyen vannak jelen.


[link]


Mi a véleményetek a KMP pártról?



2022. máj. 21. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Az nem tetszik benne, hogy demoráciát akarnak, ha erről letennének szódával elmennének. Csak a demokratákat rühellem rohattul.
2022. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom a Holló és Nyuszi párt testvérszervezete, meg a többi 20 felesleges pénznyelőnek.
2022. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Én minden demokratát szájbahugyoznák.
2022. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

"Én minden demokratát szájbahugyoznák."


Hát azt jól tennéd. Én se bírom még a szagukat se.

2022. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

“Én minden demokratát szájbahugyoznák.“


*nék!


A nemzthy jobboldal a demokrácia aláásása helyett megtanulhatná a magyar nyelvtant, ha már annyira nemzethyek és büszkék a nemzethységükre és verik a mellüket mekkora nemzethy magyarok.


“ Az nem tetszik benne, hogy demoráciát akarnak, ha erről letennének szódával elmennének. Csak a demokratákat rühellem rohattul.”


Rohadtul* ez rád is vonatkozik.



Irány kína oroszország!

2022. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudok komolyan venni olyan pártot, amelyik KMP mozaikszóval akar létezni.

Kizárt, hogy nem szándékos, aki picit konyít a történelemhez, annak a KMP a Kommunisták Magyarországi Pártja, ha egy mostani pártvezetés akar ezzel a logóval sikeres lenni, hajrá... nem fog sikerülni.


[link]

2022. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Isti22 ***** válasza:
100%
Nem találtam róluk semmilyen infót, nem láttam az elérhetőségeiken, hogy bármilyen közösségi munkát végeztek volna. Egyelőre kamupárt kategória - majd ha négy év múlva még létezni fognak és le is tettek valami az asztalra, akkor foglalkozhatunk velük komolyabban.
2022. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!