Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nincs LMBTQ-propaganda,...

Ha nincs LMBTQ-propaganda, akkor miért képzik a tanárokat kiskorúak szexuális neveléséből?

Figyelt kérdés

[link]


Állami intézményben, amit mi tartunk fel az adónkból, a genderideológiára képzik a tanárokat. Nem abszurd ez?



2022. máj. 21. 14:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Egy fanatikusan fundamentalista konzervatív keresztény portáltól nem is vártam mást...
2022. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
25%
Az ELTE mindig is vörös volt. Most hozzácsaptak még öt színt, mint vártál?
2022. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező!

Lehet, hogy ezt a kormány tagadja, de létezik szexualitás 18 éves kor alatt is. És ha a pedagógusok a 18 év alattiak oktatásával, fjelesztésével foglalkoznak, bizony ezt is szem előtt kell tartsák.


Eleve, évtizedek óta kötelező jelleggel létezik szexuális felvilágosítás az iskolákban. Szerinted azt akárki megtarthatja? Értem én, hogy szart sem ér, mert az osztály fele már nem is szűz amikor ez megtartásra kerül, és a tanár jobbna zavarban van, mint a diák, de legalább kapott valamennyi oktatást arról, hogy hogyan is kéne a szexuális felvilágosítást megejteni.

Ha már a kedves szülők döntő többsége ezt nem teszi meg.


Én megértem, hogy szeretnéd, ha 18 év alattiaknak az lenne a lába között, mint a játékbabáknak, de sjanos ez nem így működik.

A szexualitás létezik és fontos eleme az életünknek.


Miért akarja bárki, hogy a diákok úgy szexeljenek, hogy fogalmuk sincs a dolog mikéntjéről és a fogamzásgátlásról?

Mert az ilyen ostoba tiltásokkal csak ezt fogjuk elérni. Merthogy a diákokat nem fogod tudni rávenni, hogy ne legyen szexuális életük:D

2022. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
#3: Olvasd el a cikket, ez nem a szexuális felvilágosításról szól!
2022. máj. 21. 14:56
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes, napi 4-5 LMBTQ kérdés születik mostanában. Ezeket 1 ember írogatja ki folyamatosan?
2022. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
#5: A többit nem én írtam ki. Egyébként a kérdésre koncentráljunk!
2022. máj. 21. 14:59
 7/30 anonim ***** válasza:
45%

Nah válaszolok kedves kérdező 31 éves melegként...


Én pl kisvárosi közegben nőttem fel, anyai nagyszüleimmel, szüleimmel, lengyel apa magyar anya gyermekeként, 3 báttyal. Ideális családban, vallásosak is voltunk, amit egy ideig komolyan vettem.


Csak, hogy én óvodában észrevettem, hogy talán fiúkhoz vonzódom, ezt onnan gondolom, hogy vagányabb rossz fiús kisfiúkat megnéztem az oviban, lányokkal meg olyan barátnős viszonyba voltam... ezt mit se változott...


Az első melegekre használt szitok kifejezést 10 évesen hallottam... utána 12-13 évesen jöttem rá, vagyis világosodtam meg, hogy meleg vagyok, de sok mindent elkövettem ellene, 2 évig jártam lánnyal, aki szeretett, én is szerettem, de nem szerelemből, ez 14-16 évesen...


Tudod iskolaorvosnál felvilágosították bennünket, de pl meleg szexről sose esett, amikor 19-20 évesen érettségiztem akkor meg nekem estek egy osztálytársnőmnek, akit már általánosból is ismertem mert akkor is osztálytársnőm volt, pusztán amiatt mert egy lányt csókolt meg a helyi diszkóban, a lányok közösítették ki, hogy biztosan majd rájuk cuppan... holott tudtam, hogy a leányzó nem olyan....Én akkor vállaltam fel először...

2022. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
31%

"Csak, hogy én óvodában észrevettem, hogy talán fiúkhoz vonzódom, ezt onnan gondolom, hogy vagányabb rossz fiús kisfiúkat megnéztem az oviban, lányokkal meg olyan barátnős viszonyba voltam... ezt mit se változott..."


Te hány évesen mentél óvodába??


Lehet én vagyok a hülye, de ovisként pont nem érdekelt semmi a legón és a scooby-doo-n kívül. Nem hogy ilyen szaron kezdjek gondolkodni... 😐


"egy lányt csókolt meg a helyi diszkóban, a lányok közösítették ki, hogy biztosan majd rájuk cuppan... "


Ha a lányt a diszkóban nem kérdezte meg hogy szabad-e akkor jogos volt. *beleegyezés*


"Tudod iskolaorvosnál felvilágosították bennünket, de pl meleg szexről sose esett"


Nekünk a felvilágosítás biológia órán volt, a szaporodás címszó alatt... szexualitásról szó sincs. Azt úgy is tudta akkorra már otthonról mindenki, felesleges lett volna plusz egy óráig benn tartani minket.


Persze, lehet amikor régen még te jártál suliba, máshogy volt...

2022. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
#8: Mondjuk én se értem. Óvodában ilyesmikkel még nem foglalkozott senki. Akkoriban még egyébként is az "utáljuk a lányokat"-korban van a legtöbb fiú, nemhogy szerelmes lenne beléjük.
2022. máj. 21. 15:27
 10/30 anonim ***** válasza:
34%

Amikor kiderülnek az ilyen és ehhez hasonló esetek mindig bebizonyosdik,hogy igenis van propaganda csak egyeseknek érdekében áll tagadni a nyilvánvalót.

Szerencsére vannak éber emberek akik figyelnek és nem engedik az iskolákba bejutni a káros genderideológiát.

2022. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!