Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltásellenesek, vírustagadók!...

Oltásellenesek, vírustagadók! Mit gondoltok a majomhimlő terjedéséről? Ezt már komolyan fogjátok venni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan fogom,vettem is egy láda banánt.
2022. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Én nem fogom komolyan venni, de mindenki mást arra fogok buzdítani, hogy komolyan vegye. Szeretek szociális távolságot tartó, lezárt, káosz világban élni. Nekem nagyon bejön ez az új világrend :)
2022. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Jelen pillanatban úgy néz ki, hogy nem egy halálos vírusról van szó, így egyelőre bármit is nehéz lesz mondani a komolyan vehetőségéről.

Az viszont biztos, hogy a fertőzésnek vannak külső jegyei is, ami a covidnak nincs, így a létezését nehezebb lesz tagadni.

2022. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem veszem komolyan,mivel nem közösülök majommal.
2022. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Már senkit nem érdrkel az ugynevezet szakértők be mutatkoztak.
2022. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 jeverezi ***** válasza:
81%

3-as válaszoló!

Ki mondta neked hogy a majomhimlő nem halálos vírus? Van olyan variánsa aminek 10% a halálozása. És mivel eddig elvétve fordult elő ez a betegség afrikában, a tudósoknak fingjuk sincs nagyjából arról hogy mit okozhat. Mitől jelent meg ilyen hirtelen Európában? Miért találnak újabb és újabb Nyugati országokban Ausztráliától kezdve Hollandia, Spanyolország, Olaszország, Anglia, stb egészen Amerikáig új eseteket elszórtan?


Honnan jött be hirtelen Nyugatra ez a vírus? Mennyi lehet a fertőzttek valós száma???

2022. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Ez a makibaj még a Covidnál is nevetségesebb.
2022. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Makizaj
2022. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Engem az bosszant, hogy a hiszékeny emberek miatt a normálisaknak is be kell majd tartaniuk megint a bugyuta karanténszabályokat.
2022. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 jeverezi ***** válasza:
28%

7-es!


Majd ha a pöcsödön és arcodon öt centis hólyagok nőnek és örök életedre heges marad, akkor nevetgélhetsz -.-

2022. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!