Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarság fennmaradásának...

A magyarság fennmaradásának egyetlen esélye, ha visszveszünk a haszontalan igényeinkből?

Figyelt kérdés
A világ felső ötödéhez tartozunk, de megy a sírás rívás. Nyugat Európához képest itt még talán meg van a nemzet megmaradásához szükséges gyermekvállalási kedv, csak "palotákba" akarunk gyerekeket vállalni, meg karrier, versenyzés a férfiakkal, nézni a Barátok köztet stb. Miközben a világ nagy része döngölt padlóra pottyantja ki a gyerekeket.

2022. máj. 22. 20:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%

Sosem fogom megérteni azt a vesszőparipát férfi részről, hogy minél több felesleges lelenc kölyköt kell a világra fialni.


Az ok-okozati kapcsolatot sem érted teljesen: a félbarbár országokban nem a szegénység és a döngölt padló ELLENÉRE szülnek a nők, hanem ezek miatt a dolgok MIATT. Kilátástalanság van, a kitörésre nincs lehetőség, az egyetlen dolog amit tenni lehet, az a szülés.

Minél civilizáltabb a tarsadalom, annál inkább csökken a születésszám. Ha szerinted magyarorszag a világ legjobb életszinvonalu helye, akkor bizony nagy eséllyel nálunk is lesz a legkevesebb új pulya is. Ami nem baj, bárcsak a világon mindenhol így lenne.

Utódlás terén a nők ösztöne a fenntarthatóbb. Az ilyen "közösülni+szaporodni=az élet egyetlen értelme, a nő pedig ne akarjon mást, mint a kotonom lenni" egyenesen veszélyes.

Mindenki számára élhetőbb lenne ez a krva bolygó ha hallgatnátok a nőkre, ha azt mondják hogy nem akarnak szülni.

Ki a fszom akar az egyre fogyó erfőrrásokért, es munkákért versengeni egy olyan társadalomban, ami folyamatosan növekszik?

Legyen eszed. Amellett hogy a fiatalokban (pláne a nőkben) folyamatosan csökken a gyerek iránti vágy, amit ősember mentalitás firtatni, még a megszülető gyerekeknek is több lehetősége lesz az életben, ha nem egy zsúfolt társadalomban élnek, ahol minden második ember felesleges.

2022. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
22 éves nő vagyok, szeretnék legalább kettő de inkább 3 gyermeket, de mivel leszbikus vagyok natúrba' nem jön össze, ezért vagy az adoptálós bulival kell trükköznöm, vagy ezzel a spermás történettel, de amúgy is egészségügyi okokból nem biztos h tudnék gyermeket vállalni. nem lakok palotában, de még lehet h fogok. na erre mit mondasz?
2022. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
14%

Kerdezonek igaza van. Engem is leugatnak itt az ertelmisegi horda, hogy 21 evesen szultem anyam hazaba, de en csak nevetek rajtuk 🥰

Senki se tudna meggyozni, hogy rosszul csinaltam😄

Es a fiamnak mindene megvan ami egy gyereknek kell 😎

2022. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%
Amikor már egy sufni építése is többszázezer forint, akkor már a vérfideszesek is ráeszmélhetnének, hogy valami nincs rendben.
2022. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a gyámüggyel érvelő válaszolóknak igaza van.

Az én kiskoromban még nem annyira, de a 10+ éves unokatesómékhoz rendszeresen járt a védőnő, és fűbe-fába belekötött.

Édesanyámat akkor a mai világban hogy szétszednék... eleve olyan lakásba költözött a 90'-es években, ami már akkor vagy 20 éve felújítandó volt, de a magyar gazdaság óriási fejlődése valahogy azóta sem tette lehetővé a felújítást...


F

2022. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező hol élsz te? A magyar nép még mindig fogyóban van :D Nem születik elég gyerek. Még Budaházzy Edda hozz világra még egy magyart mozgalma is megbukott .D
2022. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
[link] Mint láthatod jó itt is a like-dislike arány :d
2022. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
Mivel a magyar ferfiak igazi luzerek ezert eleve halott otlet h szuljunk nekik
2022. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!