Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az európai pártok, pártcsaládo...

Az európai pártok, pártcsaládok nem kérnek a Fideszből? Járhat előnyökkel ha oroszországi pártokkal áll össze a Fidesz szövetségbe?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 11:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

#10

"Na és elmondanád nekem, hogy miképpen is szolgálja a magyar érdekeket amit az ellenzék művel?"

Ha szeretnéd ezt kifejthetem részletesen is, de msot csak azokba megyek bele, amiket írtál.


"Miképpen is lesz több az export-import, ha mindenben megfelelnénk az uniós elvárásoknak és nem mennénk szembe a ránk negatív tervekkel?"

Pl.? Én egy ilyet se tudok. Sőt, az eredeti uniós tervek azok voltak, de részben msot is azok, hogy ha betartanánk a már eddig is aláírt szerződéseket, és demokrácia lenne az országban, hogy végtelen mennyiségű pénzt adnak.


Mondok egy példát ami összhangban van az ellenzék programjával és EU-s pénzeket lehet felhasználni.

MZP kampányolt, hogy úgy legyen rezsicsökkentés, hogy korszrűsítjük a házakat energetikai szempontból. Ez egy olyan programpont, amire az EU adna pénzt.


"Hogy miképpen is segít minket ha elfogadjuk az uniós direktívákat, mint az illegális migránsok kötelező betelepítése"

Ilyen sosem volt és nem lenne.

Az illegális azt jelenti ,hgoy törvénybe ütköző, ilyenre soha senkit nem kértek.

Ami felmerült az EU-ban, hogy az ELBÍRÁLÁSI kérelmeket szétosztják és ha az adott ország leokézza, akkor LEGÁLISAN hozzá kerül az adott személy.

Ez volt az egyetlen elképzelés, de senki nem beszélt ILLEGÁLIS migránsokról


Ezt az ostoba embereknek adta be a fidesz.


"a genderlobbi tevékenysége"

A genderlobbi csak mo.-on tevékenykedik, és az is csak a fidesz híradóban. Egyébként ez nem létezik.

Elmondom, hogy a Föld sem lapos, mielőtt megijedsz. :)


"az uniós vakcinabeszerzés időhúzása "

Amiről kiderült utólag, hogy jobb volt.

A fidesz haszontalan vakcinákat szerzett be, és még így is világszinten magas az a halálozás, amit összehoztak.


"vagy most, hogy fogadjunk el agyatlanul minden szankciót amitől konkrétan tömeges munkanélküliség és a gazdaság leállása történne?"

Egy ilyen szakncióról sem tudok, pedig elég sokat foglalkozom uniós politikával.

Azért mert te ezt is benyelted, még nem lesz igaz.


Egyébként szerinted mennyi munkanélküli lesz, illetve milyen gazdasági helyzetbe kerülönk, ha nincsenek szankciók és ezt látva Putyin úgy gondolja, hogy akkor mindent megtehet és Mo.-ot is megtámadja? Mert kb. ez a másik forgatókönyv.


Anglia és Franciaország se tett semmit, amikor Németország lerohanta Lengyelországot. Ha akkor lépnek, akkor sokkal kevesebb halott lett volna a 2. vh-ban.


"Miképpen javítana az exportunkon, importlehetőségeinken ha egyoldalú függésbe kerülnénk az amerikai beszállítóktól vagy ha fegyvert engednénk át és küldenénk a magyar-ukrán határon?"

Nem tudok olyan pártról, ami ezt hirdeti, viszont egy pártról tudok, aki kiszolgáltatta az országot a multiknak. Ez a párt a fidesz.


"Mert nekem egyiknél sem világos, hogy ezektől miképpen is lenne jobb az országnak."

Hát, úgy hogy elhiszed a fidesz hazugságait, úgy elhiszem.

Nem kell ostobának lenni, és akkor tudod, hogy miért jobb. De most is leírtam egész röviden.

2022. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

#11 "Sőt, az eredeti uniós tervek azok voltak, de részben msot is azok, hogy ha betartanánk a már eddig is aláírt szerződéseket, és demokrácia lenne az országban, hogy végtelen mennyiségű pénzt adnak."

Akkor jobb ha tudod, hogy betartjuk a szerződéseket. Pont. Azért kellett egy újabb eljárást kitalálni ellenünk, mert éppen hogy mindent betartunk és a meglevő eszközökkel nem sikerült semmit elérniük. Demokrácia van. Nálunk legalábbis, mert az unióban éppen most akarják felszámolni.

"MZP kampányolt, hogy úgy legyen rezsicsökkentés, hogy korszrűsítjük a házakat energetikai szempontból. Ez egy olyan programpont, amire az EU adna pénzt."

Látom megint újat fogok mondani: ez megy 12 éve! A mi házunkon most volt a második olyan energetikai program ami uniós támogatású. Ahogy sorra mennek a lakáskorszerűsítések, napelem parkok építése, háztartásigép csere, szigetelés, nyílászáró csere programok is. Folyamatosan mennek és nagy részben uniós projektekként vagy azokkal együtt. Az egész országban.

De azt is megsúgom neked, hogy az nem rezsicsökkentés, hogy kifizettem 1,7 millió forintot napkollektorra, majd 30%-kal kevesebb gázt használok de 10%-kal több áramot (mert a napkollektor bizony folyamatosan használja az áramot). Ez annyit jelent, hogy amit 10 év alatt havonta részletekben fizettem volna ki gázra, azt egy összegben kellett kifizetnem a napkollektorra. Én meg tudtam tenni, de ez nem csökkentette a rezsiköltségemet összességében, csak előre fizettem ki azt amit más sok-sok év alatt fizetett.

"Az illegális azt jelenti ,hgoy törvénybe ütköző, ilyenre soha senkit nem kértek."

Tagadod az alapvető tényeket.

Illegális az a migráns amelyik nem a határátkelő helyen lépett be az unió területére és nem voltak meg a belépésre jogosító okmányai. Márpedig ilyen migránsok vonultak át rajtunk is több százezren és belőlük van majd 3 millió már az unió területén. Nem csak hogy volt kötelező betelepítésre próbálkozás, de el is ítélték az országunkat amiért az ÖNKÉNTES befogadásra nullát mertünk mondani. Tényleg ennyire a hülyét kezded játszani, mikor ezt már az ellenzéki politikusok sem próbálják tagadni?

Innentől nincs miről beszélni.

Te előhozod ugyanazokat az ordas hazugságokat amikkel most a harmadik választást buktátok el, én nem fogom százhetvenötödik alkalommal is leírni ugyanazt a cáfolatot. Szimplán annyit: hazudsz reggel, éjjel meg este.

Ehhez képest elgyártottál egy oldalas szöveget és nem tudtál leírni semmit ami javította volna az országunk gazdaságát, ahogy előtte bedobtad.

Nem véletlen, mert nincs is ilyen.

2022. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
#10 mert mit művel az ellenzék? jelenleg az ellenzék nem tényező ebben az országban. jó lenne végre annak a pártnak a viselt dolgaival foglalkozni aki pedig az. a saját pártotokkal legyetek annyira igényesek mint az ellenzékkel.
2022. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

#12

Sejtettem, hogy hazudni fogsz valamit...


"Akkor jobb ha tudod, hogy betartjuk a szerződéseket. Pont."

Elolvastam a szerződéseket, amikre az EU hivatkozik. Igazuk van, nem tartjuk be.

Már évekkel korábban megszegtük, csak nagyon elnézőek voltak.


"Azért kellett egy újabb eljárást kitalálni ellenünk, mert éppen hogy mindent betartunk"

Ez logikailag sem stimmel, mivel csak akkor lenne értelme, ha az előző eljárások már végetértek volna.

Kérlek, ha nem értesz hozzá, akkor ne hazudj.


"Demokrácia van"

Nincs, nálunk a média helyzete sem felel már meg a demokrácia definíciójának.

Te tényleg nagyon vakon vagy. :DDD

Nem csoda, hogy minden idióta átver téged. :DDD


"Látom megint újat fogok mondani: ez megy 12 éve"

Nem teljesen, amiről én beszélek, pontosabban az ellenzék, az sokkal általánosabb, mint ami most megy.

De igen, nagyon okos vagy, hoyg értelmezni sem sikerült, amit leírtam.


"Ez annyit jelent, hogy amit 10 év alatt havonta részletekben fizettem volna ki gázra, azt egy összegben kellett kifizetnem a napkollektorra."

Ha nem lennél ostoba, akkor tudnád, hogy nem, mivel megtérül az ára. :)

A napkollektor, de egyébként nem csak napkollektorról van szó, sokkal kevesebbet fogyaszt, olcsóbb, SOKKAL, így egyébként elég gyorsan megtérül, és onnantól kezdve pedig spórolsz.


"Én meg tudtam tenni, de ez nem csökkentette a rezsiköltségemet összességében"

De, csak kiderült, hogy számolni sem tudsz.


"Tagadod az alapvető tényeket."

Mondja ezt az, aki olvasni sem tud. Meggyőző. :D


"Illegális az a migráns amelyik nem a határátkelő helyen lépett be az unió területére"

Nem, illegális migráns az, aki az adott jog által megengedettől BÁRMILYEN MÓDON eltér. Nem csak belépést tekintve.

Az adott jogot pedig át lehet írni és onnantól kezdve nem illegális.

Ezt nem sikerült felfognod.


"Márpedig ilyen migránsok vonultak át rajtunk is több százezren"

Pontosan, a fidesz a magyar törvényeket megszegte. Ott meg is kellett volna buktatni őket, ha demokrácia lennénk.


"ítélték az országunkat amiért az ÖNKÉNTES befogadásra nullát mertünk mondani"

Azért ítélték, mert nullát mondtunk a papírjaik megvizsgálására. Szó sem volt a befogadásról.

És igen, ez még alaptörvény ellenes is.


"Innentől nincs miről beszélni."

Ezzel egyetértek, téged tagadhatatlanul átvertek. Benyelted amit mások mondtak gondolkodás nélkül.

Nos, én pont ezért szoktam utánamenni ezeknek, amikor valaki valamilyen törvényre hivatkozik.


"Te előhozod ugyanazokat az ordas hazugságokat "

Amik tények, csak a szemedbe hazudtak, te meg elhitted.


"én nem fogom százhetvenötödik alkalommal is leírni ugyanazt a cáfolatot"

Nem cáfoltál semmit. Tagadtál.

Tudod, mint a bűnelkövetők a bíróságon.

2022. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14 Ott folytatod - próbálod folytatni - ahol jártatok a bukás napján a propagandával.

Nem jött be. Miért nem próbálsz meg legalább olyan dolgokban váltani amik nem ennyire nyilvánvaló hazugságok?

de semmi gond, folytasd csak! nekem tetszett a mostani eredménye, nem zavar ha megnyeritek nekünk a 2024-es választásokat is.

2022. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15

Ha tévedtem volna bármiban, akkor cáfolnál, és nem terelnél, mint valami 5 éves. :DD


Mondjuk engem nem zavar, te mondhatod el magadról, hogy amikor valaki még segíteni is akar neked, hogy felfogd a valóságot, inkább ragaszkodsz hozzá, hogy lapos a Föld. :D

2022. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!