Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem vicces szórakoz...

Csak szerintem vicces szórakoztatóbb a fidesz párt és fidesz szavazói, mint bármelyik amerikai vígjáték filmek és sorozatok?

Figyelt kérdés
Fidesz párt és fidesz szavazói nagyon röviden összefoglalva: Fidesz önmagát parodizálja ki. Fidesz párt és fidesz szavazói elmúlt 12 év alatt: Sok olyan komolyan gondolt kínos beszólások meg sok komolyan gondolt kínos politikai képek készítettek, amiből rengeteg vicces troll memek készültek belőle. Mondhatjuk a fidesz a magyar politikát kiparodizáló vicc párt?

2022. máj. 24. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Én inkább sírok rajtuk.
2022. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Én például a térdem csapkodtam a röhögéstől amikor nyilvánvalóvá vált a kétharmad áprilisban.

Főleg amikor megláttam ahogy a kormányváltó összefosás prominens politikusai néztek ki bután a fejükből.

2022. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Szakadjon rájuk a parlament teteje is. Ennyit kívánok nekik. Esetleg néhány ott beledöglik majd. Úgyis régi a parlament nincs az fel újítva. Azt kapják ebédre, egyék meg a leomlott vakolatot. Ennyi
2022. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Szánalmak.
2022. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Furcsa a megfogalmazásod is.
2022. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!