Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez az Ukrajna ellenesség?...

Mi ez az Ukrajna ellenesség? Miért nem Romániát utáljátok jobban?

Figyelt kérdés
Ok, Ukrajna Európa putrija, meg voltak és vannak a magyar ellenes törvények, de Románia sokkal többet ártott nekünk. Ha Ukrajna gonosz, akkor Románia maga az ördög. Nem lehetséges elmondani, hogy mennyit ártottak már nekünk. Ezért nem értem, hogy miért utáljuk jobban Ukrajnát, mint Romániát.

2022. máj. 24. 19:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 dehogy sittelik :))


Ott még a korrupció ellenes szervezet is korrupt.

2022. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kevés olyan országot tudok említeni, amely ne ártott volna Magyarországnak. Mi mindenkinek az útjában voltunk, vagyunk. A szűkebb térségből csak Lengyelországot tudom említeni, tágítva a kört hozzávehetjük Albániát, Bulgáriát, Görögországot illetve az utóbbi pár száz évben a törökökkel is jó a viszony.


Én speciel nem utálok senkit, de Bukarest és Kijev (és Pozsony és valamennyire Belgrád) politikájának fontos eleme a magyar kisebbség felszámolása. Száz éve látjuk a szélsőséges, soviniszta politikát, az erőszakos asszimilációs intézkedéseket. Magukkal az országokkal szemben tehát erős fenntartásaim vannak, de ettől még az ott élőket nem utálom – még akkor se, ha mondjuk Romániában nemigen rúghat labdába az a párt, amelyik ne pengetne magyarellenes húrokat.

2022. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!