Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez az Ukrajna ellenesség?...

Mi ez az Ukrajna ellenesség? Miért nem Romániát utáljátok jobban?

Figyelt kérdés
Ok, Ukrajna Európa putrija, meg voltak és vannak a magyar ellenes törvények, de Románia sokkal többet ártott nekünk. Ha Ukrajna gonosz, akkor Románia maga az ördög. Nem lehetséges elmondani, hogy mennyit ártottak már nekünk. Ezért nem értem, hogy miért utáljuk jobban Ukrajnát, mint Romániát.

2022. máj. 24. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Ukrajna egy zsidó által vezetett maffiaállam.
2022. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem utálom egyiket sem, már miért kellene utálni akármelyik nemzetet is.
2022. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Molyember ***** válasza:
27%

Nem utáljuk, csak most ez a központi utasítás, hogy utálni kell az ukránokat, mert mi szerelmesek vagyunk az oroszokba. Akik amúgy nagyságrendekkel többet ártottak nekünk, mint bárki a környéken.

Baromság az egész. A románokat miért utálod? Mármint azt értem, hogy mi az oka, de mi a célja a nyílt ellenségeskedésnek? A fszért kell hisztis pcsák módjára duzzognia a sok nemzeti parasztnak (minden országban)?

2022. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem utálom az oroszokat az ukránokat meg a románokat sem.🙂

Azt utálom aki háborút indít, azt nagyon.

2022. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Mindkettőt utálom,sőt,még a szlovákokat meg a cig meg a zsid meg a többit is.
2022. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

#6

A mai románoknak mi közük van az elődeik dolgaihoz? Mellesleg a politikusokra kéne ezért fújnod, nem az egész román társadalomra.

2022. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Molyember ***** válasza:
55%
Mondom, hogy értem, mi a haragod oka, de mi a célod? Lerohanni? Olyan sosem lesz, akkora verést kapnánk, mint az állat, és nem csak a románoktól. Akkor? Mert ez a telibevert nemzeti büszkeség és hisztériázás csak oda vezet, hogy még jobban szopatják a romániai magyarokat, hiszen ők román állampolgárok, akkor is, ha befostok. Nekik árt ez az egész, nem fogod fel? Jó kapcsolattal jobb lenne az életük, rossz kapcsolattal rosszabb lesz. Mit nem lehet ezen felfogni?
2022. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

Azért ezt a magyar ellenes törvényt tegyük már tisztába.


Szóval amíg ukrajna orosz fennhatósag alatt állt, addig olyan szinten el volt nyomva az ukrán nyelv hogy az iskolaban nem volt oktatható és a hivatokban is az orosz volt a kötelező

Szóval semmit sem tudtak intezni az anyanyelvükön.

Egy sza r jogosítvány megszerzése oktatása is kötelező jeleggel csak oroszul mehetett.

Miután kivonultak az oroszok, olyan gyűlölet maradt az ukránokban irántuk hogy megfordították a törvényt ami arra irányult hogy az emberek újra merjenek az anyanyelvükön beszélni.

Tehát az orosz nyelv hátterbe szorítása a cél vele a mai napig.

Nem pedig a magyar kisebbségé, akik a köpiskola végéig magyarul tanulhatnak.

2022. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6. 7. Nincs célom. Egyszerűen utálom, viszont örülnék, ha nem utálnám. Alapvetően az egyszerű román emberekkel nincs bajom. Romániát, mint államalkulatot utálom. Mi rosszat tettünk mi nekik? Nem ezt kellett volna, hogy kapjuk tőlük. Szinte biztos, hogy a jövőben is keresztbe fognak tenni nekünk, mivel eddig is ezt tették. Nem szeretnék Romániának ártani, viszont nem lennék szomorú, ha más ártana neki. Egyébként nem vagyok szélső jobbos, sőt, elítélem a szélsőségeket. Nem is vagyok haragtartó, de Romániára képtelen vagyok jó szájízzel ránézni. Sajnos nem fogok tudni megbocsájtani, bármennyire is szeretnék.:(
2022. máj. 24. 21:30
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Pedig jelen helyzetben románia inkább példa lehetne...

Ott lazán előveszik és lesittelik az ilyeneket mint orbán meg a sleppje.

2022. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!