Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Orbán tegnapi...

Mit gondoltok Orbán tegnapi bejelentéséről?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon látom a jó oldalát ezeknek a külön adóknak, de örülnék, ha valaki rávilágítana miért is jó ez nekünk.
2022. máj. 26. 10:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
Jó ötlet. Támogatom. A bankok fizessenek, hogy nekünk legyen olcsó rezsink. Sokat élősködnek rajtunk adjanak is most a közösbe ebből vissza👌🍊💖
2022. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Ki az az Obán? Ja az, az nagyon rendes nagyon jó kaptam … 😄
2022. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Kettős dolog. Félő, hogy a különadó miatt drágulni fognak a dolgok, viszont sajnos tényleg erősíteni kell a hadsereget (ezzel az EU-n belül nem csak mi vagyunk így). Az viszont szerintem problémás, hogy ez rendeleti úton lett meglépve, nem látom szükségét ahaborús vészhelyzet kihirdetésének.
2022. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

De 1es, ha egy intézményre külön adót vetsz ki, akkor csak azt éred el, hogy emelik az áraikat, azaz nekünk lesz drágább minden.

Plusz befektetési szempontból az ország kevésbé válik vonzóváv, azaz romlik az euró-forint árfolyam. Ez ugye meg is történt a bejelentés hatására, most is 394-en áll a forint.

2022. máj. 26. 10:27
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Mert nem konkrétan téged adóztat, hanem a telószolgáltatódat, a bankodat, a boltodat, a közműszolgáltaódat stb. stb.

Így hát 5x annyit fognak lenyúzni rólad, mint ha konkrétan téged adóztatna.

Ez meg azért jó, mert így 5x több pénzt lehet ellopni.

2022. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
4# Ha a bank emeli a szolgáltatásai díját elmegyünk másikba. Versenyezzenek egymással értünk. Ha mind megemeli kilépünk. Nem kell bankban tartani a fizetésed. Lehet KP-ben is fizetni a CBA-ba ennyike
2022. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%

Én egyre jobban megszeretem Orbán Viktort. Ő nem kommunista DE kommunista módszerekkel operál mert tudja, hogy a nép a legjobban a Kádár-rendszert szerette és aki ÚGY politizál mint édesapánk (Kádár János) azt a nép díjazza. Az persze igaz, hogy mellette "sumákban" gazdagodik DE ez minket a népet nem érdekli! Mi a nép bírjunk élni és a gazdagok fizessenek! Nekünk ez számít! Természetesen Viki (becézem mert szeretem) nem haragszik a gazdagokra DE mivel mi a nép vagyunk többen nekünk kedvez mert mi választjuk meg újra és újra.


FIZESSENEK A GAZDAG GAZEMBEREK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jól van minden itthon most csak ez a háború ne csapjon át hozzánk. Amúgy jól megy minden. Még egészség legyen és megvan MINDENÜNK!

2022. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%

"Ha a bank emeli a szolgáltatásai díját elmegyünk másikba. Versenyezzenek egymással értünk. Ha mind megemeli kilépünk. Nem kell bankban tartani a fizetésed. Lehet KP-ben is fizetni a CBA-ba ennyike"


Szemét gazdag. Fizess amíg beledöglesz te szemét! Loptál, csaltál, hazudtál mint a fajtád most már fizess! Te szemét gazdag.

2022. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%

Egész ellenzék***: fizessenek a gazdagok.

Orbán: oké, extra profit adó lesz.

Egész ellenzék***: ne fizessenek a gazdagok.


Szánalmas egy gittegylet ez a moslék.

2022. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%
#9. Jól látod, annyira hiteltelen banda, hogy keveslem a legutóbbi kétharmadot, reálisabb lenne a négyötöd.
2022. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!