Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek végigviszi 2026ig...

Szerintetek végigviszi 2026ig ezt a ciklust az Orbán kormány?

Figyelt kérdés
én úgy látom kezd kicsúszni a gyeplő

2022. máj. 26. 19:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem rohadt nagy káosz van most kormányzati szinten, senki sem tudja, hogy mit kéne pontosan csinálni jelen helyzetben, döntéshozói és végrehajtói szinten. Nekem van egy olyan érzésem, hogy volt valahol, valakinél egy terv, hogy nem is akarják megnyerni ezt a választást, jöjjön az ellenzék egy darabig, alattuk úgyis becsődöl az ország, majd Vic, fehér lovon belovagol Budapestre, de nem igy lett és a választás utáni nagyon-nagyon visszafogott reakciókból is ez jött le, igazából senki sem számitott erre az eredményre. Szerintem fngjk sincs, hogy tudnák kihúzni az országot a szrból, amit épitettek. Hogy belebukik-e, csak remélni tudom, de valószinűsége ennek nem hinném, hogy túl nagy, de nagyon ráférne az országra egy másfajta vezetés.
2022. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Simán.
2022. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos , hogy végigviszi. Az emberek többsége örül , hogy rosszabbul él mint tavaly de jobban mint jövőre.

Nagyokat mondanak nekik és ők örülnek.

A valóság nem számít.

2022. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak azt mutatja, hogy 3 millió fidesz szavazó tönkre tud tenni egy 10 milliós országot.
2022. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!