Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi oka lehet hogy Pintér...

Mi oka lehet hogy Pintér Sándor ilyen fontos szerepet töltve és ilyen régóta?

Figyelt kérdés
Az Orbán-kormányokban szinte változatlanul belügyminiszter.

2022. máj. 27. 09:44
1 2
 11/17 Alex Fly ***** válasza:
100%

Több oka lehet...

Például jóban van a miniszterálnokkal és az emiatt adta neki ezt a pozíciót. Vagy éppen nincsenek olyan jóban, és ha a viktátor elfeledkezne róla, akkor Pintér el tudja intézni, hogy belebukjon...

2022. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha Pintér majd valóban visszavonul, bajban lesznek a belügyminiszteri kinevezéssel. Civilt bátorság lenne kinevezni, mint ahogyan a cigány lova is bátor, mintsem vak.
2022. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
#12:Nem lesznek bajban. Szerény képességű, ám önálló gondolatok nélküli, megbízható ember lesz az utódja, aki bármit megtesz, amire "megkérik". Ilyen meg rengeteg van.
2022. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

13

Ez nem egészen van így, mivel egy katonai felépítésű erőszakszervezetet elég nehéz politikailag irányítani, amelyik eleve semleges, és a törvények ellenőrzői/végrehajtói.

2022. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#14: Igen ám, csak nézzük már meg, kik hozzák azokat a törvényeket, amiket nekik be kell tartatni semlegesen! A nem semlegesek...
2022. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

15

Túltolod a témát. A börtönlakót zárva kell tartani, őrizni kel, nehogy elszökjön büntetéséből. A gyorshajtóra pénzbírságot kell kiszabni, a tolvajt el kell fogni ... nem sorolom tovább. Ezek Fidesz vagy balliberális politikai behatás miatti erőszakszervezeti cselekmények?

2022. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 kretens ***** válasza:
71%
Amit most irok az csak egy elképzelt nem valós történet inkább csak egy saját álmodozás.Na szóval én egy befolyásos maffiózó vagyok akinek vér is tapad a kezéhez tehát gyilkos is.Arra gondoltam eme múltbéli tevékenységeim révén sőt ilyen fantasztikus háttérrel nagyon is megérdemelnén hogy belügyminiszter legyek.Egyátalán még gondolatban sem merül fel senkiben hogy ez egy egész országra nézve hatalmas szégyen lenne.De nekem ennyi nem elég még magamnak követelem az egészségügy és az oktatás irányitását is.Higgyétek el nagyon értek én mindenhez.Aki csak gondolatban is azt feltételezi hogy alkalmatlan vagyok akkor az még örüljön ha levegőt vehet.Hát igen szép álmodozás de szerencsére én nem ilyen vagyok tehát ez csak az én beteges elképzelésem volt.
2022. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!