Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Barkóczi Balázs: A Momentumnak...

Barkóczi Balázs: A Momentumnak nem a Demokratikus Koalícióval van vitája, hanem a hatpárti megállapodásból maradó öt párttal. Ez azt jelenti, hogy Gyurcsány már mindenki mást felfalt? A Momentum az utolsó szuverén párt?

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom értelmezni a kérdést. Egyáltalán a kérdésben említett nevek, tényezőnek számítanak a politikában? És ha igen, miért nem a fideszt csesztetik együttes erővel? Azt kéne, nem?
2022. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ködösítés.
2022. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Barkóczi mellébeszél és konkrétan vagy téved vagy hazudik.

A Momentumnak csak a DK-val van gondja, mert rá akarnak indítani a jelöltjeikre Újbudán.

2022. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy a hatalomért egymást marják.

Ha kormányra kerültek volna ugyanez lenne.

2022. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva, mindegy, hogy a kisebb senki, vagy a nagyobb senki mit mond. Még 12 év Fidesz garantált, ha így marják egymást. Én ellenzékiként nem akarom, hogy valaha ezek hatalomra kerüljenek.
2022. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es: pontosítanék: nem egymást, hanem a DK jelen esetben a Momentumot.
2022. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Mi nem látunk bele annyira, de én el tudom képzelni, hogy a DK szeretné valamennyire irányítani az ellenzéket és csak a momentumban van annyi, illetve mellé nekik van támogatottságuk is, ami miatt megtehetik.

2022. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valaki leírta, hogy miről szól a mutyi:



"Máté Kiss • 35 perce



Tömören a sztori:



-A főpogármester alatt eddig volt egy DK-s alpolgármester (Gy. Németh Erzsébet), aki most országgyűlési képviselő lett, és helyette az új alpolgármester is DK-s lesz (Bősz Anett). Ez a gyakorlat mindenkinek oké.



-A XI. kerülti polgármester alatt eddig volt egy momentumos alpolgármester (Orosz Anna), aki most országgyűlési képviselő lett, és helyette az új alpolgármester is momentumos lesz. Ez a DK-nak nem oké.



És ugyanez a szitu az önkormányzati képviselők szintjén is. DK-féle kettős mérce..."

2022. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!