Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van erre a reális esély?

Van erre a reális esély?

Figyelt kérdés

Szerintetek van arra reális esély hogy Magyarország 10-15 éven belül olyan ország lesz ahol a munkából tisztességesen meglehet élni, össze lehet gyűjteni egy házra egy autóra valót és tisztességesen fellehet nevelni 2-3 gyereket??

ahol a bűnözést alacsony szinten tartják és nem kell félned ha sötétedés után kimész az utcára??


Mert én nem látok erre sok esélyt így azt fontolgatom hogy kitelepülök egy viszonylag normálisan működő országba! Ausztria, Németország stb.


Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 18. 15:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát az itt leírtakból elég sötét jövő rajzolódik ki a számunkra!


De én is azt hiszem hogy itt hamarosan nagyon de nagyon csúnya világ lesz!

2010. szept. 18. 17:35
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintetek van arra reális esély hogy Magyarország 10-15 éven belül olyan ország lesz ahol a munkából tisztességesen meglehet élni"


Mi az a megélni?


Múltkor már megkérdeztem, hogy a sok panaszkodó szerint mi lenne az elvárható minimum, mire kaptam a válaszokat, hogy a nettó 300 ezer forint havi fizetés. Ami olyan fizetés, hogy vásárlóerő-paritáson még az USA-ban is csak a dolgozók fele keres annyit.


Tehát nagyon nem mindegy, mekkorák az igények. Egyébként ha a következő 10-15 évben Magyarországnak normális (értsd: pl. az eddigiek közül bárki, kivéve Gyurcsány) kormányai lesznek, akkor elérheti kb. a mostani szlovén szintet.

2010. szept. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 17:35


Hallgathatsz a nyivákoló baloldali szerencsétlenekre, de nem egészséges.


Az állandó pesszimizmus depressziót okoz, lebénít, utálatossá tesz, sőt, a rák és más betegségek kockázatát is növeli. Ami, valljuk be, jó dolog, mert így mindig nagyobb arányban hal meg a sok kishitű, síró-pityogó, mindent leszóló frusztrált baloldali. De te ne tartozz közéjük, nem érdemes.

2010. szept. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!