Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a fideszesek, akik...

Azok a fideszesek, akik szerint az "ukrán" nem is létezik, mert csak oroszok, azok szerint a hollandok németek, az észtek valójában finnek, a szlovákok csehek, a horvátok szerbek, a makedónok csak bolgárok, a máltaiak olaszok, a kanadaiak amerikaiak?

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 19:24
1 2
 1/11 Molyember ***** válasza:
41%
És az erdélyiek románok... :D
2022. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
A kérdező meg román.
2022. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Miért, létezik?
2022. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
mi meg mongólok
2022. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem találkoztam még olyan fideszessel aki szerint ukrán nem létezik.
2022. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Vicces a kérdező. Mintha nem épp azok az ellenzéki balfékek harcolnának most hevesen az ukránok igazáért, akik szerint amúgy a kárpátaljai magyarok ukránok, a felvidéki magyarok szlovákok, az erdélyi magyarok románok, a délvidéki magyarok meg szerbek. Ezt a patkányságot is szavaztuk le egyebek mellett április 3-án (és ha nem változtattok, akkor legközelebb is le fogjuk).
2022. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

a szlovákok és a macedóniaiak hasonló nagypolitikai megfontolásból lettek létrehozva, mint az ukránok


a szlovákok azok az iparilag jelentéktelen csehek, akiket a harmadik birodalom nem csatolt magához, de a magyaroknak sem adhatták oda a területet

a macedónokat pedig a bolgár-szerb területviták nyomán hozták létre, egyébként gyakorlatilag bolgárok


kb olyan, mintha létrehoznánk székelyországot és azt mondanánk, hogy ők nem magyarok, hanem székelyek

2022. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
És azzal is jönnek, hogy '56-ot az ukránok verték le. Olyankor két külön népről van szó.
2022. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

#5. "Nem találkoztam még olyan fideszessel aki szerint ukrán nem létezik."


Egyébként én sem. Mi ez a kretén kérdés?

2022. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A makedónok helyzete még valamennyire vitatható, de a többi égbekiáltó baromság. Soha senkitől nem hallottam, hogy nincsenek ukránok.

Az viszont felületességre utal, hogy a magyar-ukrán ellentétet az utóbbi években kiélező előzményeknek nem néztél utána.

2022. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!