Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Orbán Viktor lerendezett egy balos riportert aki kérdésekkel provokálta?

Figyelt kérdés

Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr egyetlen kis szóval küldte padlóra a balliberális euronews riporterét.


A riporter azzal a kérdésel provokálta Orbán Viktort hogy "oroszbarát Putyin báb-e„ ,amire a miniszterelnök úr csak annyit mondott:FAKENEWS.



[link]



Mi a véleményetek doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr újabb győzelméről?



2022. máj. 30. 21:08
A kérdező szavazást indított:
Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr jól megmutatta a libernyákoknak
Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr válaszolhatott volna bővebben is
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
És még közbe a szájinkóját is megnyalta fél nyelvvel. Mint egy görög isten!
2022. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Azzal miért küldte padlóra a riportert mert azt válaszolta hogy Fake news az az álhír?
2022. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Én nem értem a kérdést....
2022. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Én meg azt hallottam, hogy Zelenszkij és az egész EU vezetőség az USA csicskája, és éppen most tosszák el közös erővel az EU jövőjét. Fake news?
2022. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr ismét legyőzte a nyugatot!
2022. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem "újabb győzelem" kérdező, ez csak annyi, hogy Orbán hallott már ennél nagyobb baromságot is kérdésként újságírótól és nem lepődött meg, csak helyén kezelte. Tovább lépett hátha értelmes kérdés is érkezik.
2022. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Én utálom Orbánt de az eu se gondolhatja komolyan hogy, az olaja,gázt drágában vásaroljuk meg épitjük ki mert nem ad alternativát más lehetőséget.Eleve azt se értem ezt háboru még medig akkarják elhuzni elvégre nem megcsonkitani akkarják mint magyarországot csak 2 várost akkarnak.Mi is csak 2 várost veszitetünk volna anno nem itt tartanánk de a Magyarokért érdekes modon senki nem sír.
2022. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!