Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is legalizálni...

Szerintetek is legalizálni fogják a kannabiszt?

Figyelt kérdés

A gazdaság lassan felmondja a szolgálatot

Ha bevezetnék a füvet sok pénzt dobna a kormánynak

mit gondoltok?



2022. jún. 1. 08:18
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
69%

Igen, - szerintem sem - és ez így van rendjén!

---Narkó Béla---

2022. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
71%

#30 Utána néztem, sokat foglalkoztam a témával, vegyész vagyok, értek is a kémiai hátteréhez.

Minden kábítószert ellenzek és a dohányzást sem pártolom, alkoholista volt a szülőm, annak is ismerem a hátrányait.

Egyéb kérdés?

2022. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
27%
Nekem csak az a kérdésem lenne, hogy mi a fszért vitatkoztok olyasmiről, ami nem tartozik a kérdéshez...
2022. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
26%

#33 Olvasd el a kérdést, ott van: "mit gondoltok?"

EZT gondoljuk és a témáról!

2022. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
19%
Popey a tengerész is füvezett. Nem tudom tudjátok-e?
2022. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
34%

34, "ha bevezetnék, sok pénzt hozna a kormánynak"

Erre vonatkozik a "mit gondoltok?"

Olyan sehol nem látok, hogy "jó/rossz hatással lenne az emberekre a fogyasztása" esetleg "fenyegeti/nem fenyegeti az ez iránt való függőség a társadalmat".

Röviden: nem, az, hogy a fű hatásairól mit tudtok és mi a véleményetek, ez nem része a krédésnek. A gazdasági hatásáról meg senki nem írt, pedig az a kérdés.

2022. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
12%
#36 Értem. szóval te vagy a kérdező másik néven válaszolgatva a saját kérdésedre?
2022. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
91%

Nem, csak bosszantanak az offolók. Sok olyan kérdés van itt a zoldalon, főleg itt a politika kategóriában, ami egyszerűen nem kerül megválaszolásra, mert a válaszolók elkezdik a véleményüket hangoztatni, esetleg egymás mellékes megjegyzéseibe belekötnek, aztán oldalak mennek el a semmire. Egy ilyen többoldalas cicaharc meg eltántorít olyna válaszolókat, akik csak akkor látják meg a krédést, és válaszolnának rá, mondván "itt már van elég válasz" vagy "tök másról beszélnek, fölösleges belecsöppennem".

Ez egy tök jó oldal lenne, de az ilyen sehova sem vezető véleményharcok egy cosmó kérdést hsználhatatlanná tesznek. Ráadásul olyat még egyszer sem láttam, hogy valaki azt mondta volna egy ilyen vitatkozás után, hogy "wow, igazad van, átgondolom a korábbi véleményemet":D Mindenki csak a magáét harsogja és szarik a másikéra.

2022. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
23%

38#: Teljes mértékben igazad van, - sápadt arcú testvérem!

-Sápadt arc nélkül és komolyan!

2022. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
67%

Még a cigaretta is jobb mint ez a szar. Az alkoholba is csak az alkohol ami káros a füstben meg egy csomó kábszeres anyag van tessék:


AZ igazság:

A marihuánafüstben lévő, tüdőrákot okozó kátrányféleségek sokkal veszélyesebbek, mint a cigarettában lévők. A marihuánás cigarettának nincsen füstszűrője, és másképpen is szívják. A közönséges cigaretta füstjét a dohányos csak rövid időre szívja le, majd ezután kifújja. A marihuánafüstöt ezzel szemben tovább tartják tüdejükben, így a kátrány könnyebben fejtheti ki káros hatását.


A dohányzás és a marihuána rákkeltő hatásait vizsgálva Dr. Donald Tashkin arra az eredményre jutott, hogy míg a dohányzás egyértelmű rizikófaktornak bizonyult, a marihuána nem növelte számottevően a rák kialakulásának kockázatát. Sőt, azoknál a pácienseknél, akik kizárólag marihuánát szívtak és nem dohányoztak, még pozitívabb eredményeket kaptak, mint a sem nem dohányzó, sem füvet nem szívó kontroll-csoport tagjainál!


D. P. Tashkin, “Smoked marijuana as a cause of lung injury,” Arch Chest Dis 2005, 63:93-100.


[link]

2022. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!