Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan úgy gondolják, hogy...

Sokan úgy gondolják, hogy amíg Gyurcsány Ferenc a politikában marad, addig az Orbán-rezsimet megbuktatni nincs esély. Szerinted?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 16:23
A kérdező szavazást indított:
Ellenzékiként én is így gondolom, amíg Gyurcsány marad, esélytelenek vagyunk
Ellenzékiként nem így gondolom, Gyurcsány Ferenc igenis remek politikus és kell a parlamentbe
Fideszesként én is így gondolom, imádom hogy Gyurcsány ott van, mert ő a garancia arra, hogy mindig mi győzünk
Fideszesként nem így gondolom, Gyurcsány Ferenc a mai napig veszélyes ellenfél az ellenzéki oldalon
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Hajrá Feri,soha ne hagyd abba!
2022. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hypno ***** válasza:
94%
Szerintem amíg az egységsugarú szavazónak annyi esze van amennyi kívülről látszik, addig tökmindegy, hogy Gyurcsány vissszavonul/meghal/eltűnik/stb. mert a birkák akkor is kolomp után fognak menni.
2022. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MGéza ***** válasza:
100%
Ne vagyok egyiknoldal elkötelezz híve sem de igen, Gyurcsány amolyan mumus, akivel a Fidesz sikeresen riogat. Sokan gondolják hogy jobb lenne ha végre abbahagyná a politizálást, de ez így nem igaz: Nagyon sok ember állt mellette akkor is amikor voltak a tüntetések közvetlenül a választások és a beszéde után, azóta meg felnőtt olyan nemzedék is aki inkább vele ért egyet és nem emlékszik semmire, vagy nem tapasztalt semmit abból amit csinált.
2022. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már évek óta azt mondom, hogy Gyurcsány Orbán embere
2022. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz vezet,Feri ebben sem tényező.
2022. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ő egy legendás politikus egy szempontból. Orbánt ő juttatta a klinikára és azóta sem mer vitázni a világon senkivel. Hála neki mindenki tudja, hogy a csúti nem legitim miniszterelnök aki képes megvédeni a dolgait hanem csak választásicsaló.
2022. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6,

Te a magad kommentelő nemében legitimnek érzed bármelyik választott vezetőt?

Fejtsed ki,miért is lenne csaló?

Száz szavazós határmenti falvakban is 2-4 összefogós,fővárosi megfigyelő feszített,mint citrompók a lucernásban,de nem tudtak vádat megfogalmazni azon kívül,hogy fogatlan,vak,részeg analfabétákat láttak szavazni.

5-6 sor elég,litániát nem olvasok.

2022. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!