Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elmúlt 30 év alatt nőtt...

Az elmúlt 30 év alatt nőtt vagy csökkent itthon az LMBTQ támogatottsága?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 14:04
A kérdező szavazást indított:
Nőtt, mert a Pride és a meleglobbi növelik az elfogadást
Nőtt, mert a negatív kormánypropaganda inkább rokonszenvet ébresztett az elnyomott LMBTQ-kkal szemben
Csökkent, mert a Pride és a meleglobbi inkább visszatetszést keltenek
Csökkent a negatív kormánypropaganda hatására
Nem változott, mert az emberek inkább közömbösek a téma iránt
35 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Mivel 30 éve még nem is létezett, így csak növekedni tudott -.-
2022. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Mi az az a lmbtq?
2022. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Mit kell azon támogatni? Vannak és kész.
2022. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Nem lehetne ezt az lmbtq-zást abbahagyni? Minek foglalkoztok ezzel ennyit, ha annyira zavar? Én támogatom őket, de itt folyamatosan ezt nyomja néhány homofób nyomorult.
2022. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Mi az a homofób?
2022. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Lássuk csak.... egyre több meleg vállalja fel, különösen a megyeszékhelyeken, leginkább Szegedre és Pécsre gondolok, meg a Fővárosunkra Budapestre, egyre több meleg, leszbikus, biszex, transznemű nem LMBTQI közösséghez tartozó barátja, munkatársa, szülei, nagyszülei, barátai jönnek el a pride rendezvényre.


Emlékszem, jó ez Debrecenben volt és egy afroamerikai Moonlight című meleg témájú sorozatot néztem és csomó nyugdíjas nézte meg, és legnagyobb megdöbbenésemre nem kezdtek felháborodva fújolva kivonulni és követelni a pénzüket a jegypénztárnál.

2022. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Nőtt, de nem a Pride vagy a kormány miatt.

Egyszerűen az emberek afelé haladnak, hogy belátják, teljesen hétköznapi jelenségről van szó, ráadásul ha nem akarsz szexuálisan semmit a másiktól, akkor amúgy abszolút nem is érint.

2022. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7 Én is úgy érzem, hogy ez egy maximálisan elfogadó ország, ahol minden meleg biztonságban érezheti magát.
2022. jún. 2. 14:48
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom tavaly nyáron voltam egy debreceni LMBTQI rendezvényen és csomó középiskolás jött el és sajnos nem mernek erről beszélni otthon... mert tudják a szüleik reakcióit...
2022. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

8, hát ezt azért így nem mondanám:D

De lassacskán haladunk abba az irányba. A fiatalabb generációk mérföldekkel elfogadóbbak mint az öregek.

2022. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!