Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a politikáb...

Miért van az, hogy a politikában csomó ember írja, hogy libsi, meg ballib, csak azért, mert nem értenek egyet az adott dologban?

Figyelt kérdés
Egyáltalán honnan tudja, hogy bal oldali, vagy liberális-e az illető? Engemet elszomorít, hogy ezek mennek

2022. jún. 3. 00:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

De éppen..


Az a komment alapvetően nem politika(mármint igen politikusok szavazták meg) de azt lehet tényként kezelni és hiába tény, akkor is lepontozzák mert nem a másik szekértábor világnézetét igazolja így "értelemszerűen" sajnos lepontozzák.


Amit írtál az egy politikán belüli nem politikai komment.


Amikor én azt írtam a politikában nincsen abszolút igazság azt arra mondtam ami kommentek képesek vitát generálni mert nem fekete fehér. Az hogy valaki leirja mennyi a buszjegy meg milyen támogatásokat lehet igénybe venni ezt én nem veszem szigorúan a politika témakörbe. Hiszen csak egy információ, nem pedig a véleményed. (Persze nyilván ha még a véleményed is oda írod akkor is ugyan úgy lepontozzák sajnos)

2022. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, igaz, hogy politikusok szavazták meg, de nem is az volt a kérdés.

De ez van...

Ezért nincs már kedvem itt válaszolni.

2022. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne ragadj le annál ki szavazta meg ki nem, nem tudom miért írtam. Amire ki akartam lyukadni hogy a kommentedben tényeket közöltél ami nem vita tárgya. Hiszen ha valaki megkérdezi hogy "van e ilyen? Vagy lehet e?" akkor a válaszodban kézenfekvő hogy nem a véleményed mondod el(először) hanem csak tényeket közölsz.


Ami viszont már nem lehet abszolút igazság vagy tény hogy ez jó e vagy nem jó. Ez a része már politika. Az előbbi még nem. Még ha ez így hülyén is hangzik..

2022. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja,nem is igazán fontos.

Ez csak egy épp friss példa volt, hogy a tényszerű válaszokat is leszavazzák, és nem az a fontos, hogy a kérdésre hasznos választ adsz-e.

2022. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Így van, ezt viszont én sem tagadom. Mint ahogy mondtam ha nem olyan tényeket közölsz ami a másik ember vikágnézetét erősíti akkor le vagy szavazva megy dislike. Inkább ne is kelljen vitatkozni.(sajnos)
2022. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!