Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most végre megbuktatják Orbánt?

Most végre megbuktatják Orbánt?

Figyelt kérdés
Egy demokrata képviselő javaslatot nyujtott be Blinkennek, hogy hozzanak szankciókat Magyarország ellen. Lehet hogy ez az Orbán rendszer végét jelenti?

2022. jún. 3. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Az utolsó szelet kenyérig kitartunk Viktor mellett.
2022. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez inkább hangzik úgy mint egy haldokló birodalom utolsó halálhörgése
2022. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem küldenek LMBTQ érzékenyítő csapatokat Budapestre, amíg nem hagyunk fel a rezsicsökkentéssel?
2022. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
forás?
2022. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Valószínűleg csak brutális szankciókkal, kiéheztetéses alapon lehet megbuktatni az Orbán rezsimet.

Nyilván ennek az árnyoldala, hogy előbb halunk mi emberek éhen, minthogy Orbánéknak kicsit is vissza kelljen vennie a lopásból. Na de hát ez van.

El lehet innen menni, ha nem tetszik. Én el is mentem, és köszönöm szépen nagyon elégedett vagyok az új életemmel Ny-Európában. Soha többé balkán!

2022. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Ennél csak az a szomorúbb, hogy például a nyíltan magyarellenes Momentum ezt támogatni fogja.

Eddig a szememben az USA volt a legnagyobb szégyen demokrácia szempontból. Főleg ahogy terjeszti. Az EU nem bírta ezt tétlenül nézni, így fölélicitál antidemokráciában az USA-nak.

Aki nem ért vele egyet, annak kuss van.

2022. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Szegény Viktor, 12 éve minden másnap megbukik, börtönbe megy, vagy éppen kivégzik. Nem tudom, hogy bírja.
2022. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Orosz barátaink dobnak majd le kenyeret, moslékot és búzavodkát. A magyar nép élni fog!
2022. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Derék, bátor, keresztény népünk azért adott ismét felhatalmazást a választás napján Viktortának...
2022. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem küldenek pénzt a "független objektív" médiának. Így kínozva hogy mindenki a vadhajtásokat olvassa. Túléljük valahogy
2022. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!