Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért csinál...

Magyarország miért csinál sportot abból, hogy ő legyen a leghülyébb, legutáltabb tagállam az EU-ban?

Figyelt kérdés

Az Európai Parlament alelnöke, Katarina Barley azt javasolja, hogy vonják meg Magyarország szavazati jogát zsarolás és visszaélés miatt.


...és most nem azt kérem hogy nekiálljanak " biztos soros qurvája a csaj"-ozni elvakult emberek, hanem az objektív véleményetek érdekel.

Jó ez így?


2022. jún. 4. 14:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
Csak így jó.
2022. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Egy MKKP szavazó:


Erre a kérdésre tényleg objektív választ vársz kérdező?

2022. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2022. jún. 4. 14:26
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
Ki kell vágni az Eut.
2022. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Jó sport az, csak ne basszanak ki az EU-ból emiatt. Legyünk inkább bohócok mint "ukránok". Ugyanis én Nyugaton élek már, egyetlen dolog amivel több vagyok mint sokan, hogy EU-s állampolgár vagyok. Semmi mással.
2022. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mindannyian magyarok vagyunk, közös jövőt kell - kellene építeni.
2022. jún. 4. 14:27
 7/23 anonim ***** válasza:
39%

6#

Magyarországnak nincs jövője. Ezért is költöztem ki, mert még idejében elhagytam a süllyedő hajót, ami nem visz sehová.

Nagyon jó döntés volt, leírhatatlanul jobb az élet Nyugaton, csak mondom, legalább egy papírom legyen arról, hogy EU-s állampolgár vagyok. Hogy legalább egy kicsivel többre tarthassam magam mint a sok szerb, ukrán, török.

2022. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

A magyar gazda kevesebb támogatást kap az EU-tól mint a holland. Brüsszel szerint nincs probléma. De tényleg jó ez így ?

A magyarországra gyártott áruk minősége gyengébb a nyugati piacra gyártott termékek minőségénél. Több évi tiltakozás után talán hamarosan lesz változás. Eddig másodrendű eu polgárok voltunk ?

A magyar kisebbségek ellen hozott törvények miatt egyetlen esetben sem lépett fel az EU. Jó ez így ?

Igenis ki kell nyitni a pofánkat mert csak a kizsákmányolás megy.

2022. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
De most az jó lenne ha együtt lennénk öngyilkosok az EU-val?:D szerintem lassan a kilépésen is el lehetne kezdeni gondolkodni. Minden szankció minden klíma hiszti csak ront az EU versenyképességén.
2022. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon helyes, hogy védjük az érdekeinket. A szankciók csak az USÁ-nak jók, és tönkreteszik Európát.
2022. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!