Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesznek súlyos ellátási...

Lesznek súlyos ellátási gondok a benzinkutakon?

Figyelt kérdés

Friss hírek szerint az OMV-nek nem lesz elegendő üzemanyaga a saját kútjai kiszolgálásához, ezért átmenetileg bezárhatja 200 magyarországi kútját.

[link]

Ez tovább növeli a MOL ellátási nehézségeit, ráadásul a százhalombattai finomító elhalasztott karbantartási munkáit 2-3 hónapon belül mindenképpen el kell kezdeni, ami a MOL finomítási kapacitásának 30%-os csökkenését jelenti.

A TIM mai közleménye

[link]

persze igyekszik mindenkit megnyugtatni, de megjegyzi, hogy "Magyarország jelentős stratégiai tartalékokkal is rendelkezik, amelyek vészhelyzet esetén felhasználhatóak."

Még szerencse, hogy vészhelyzet van?



2022. jún. 4. 18:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10


Ezt én is olvastam, de korábban egy forrás azt írta, hogy tönnyire az OMV is a mol-tól vásárol, csak másként adalékol.


Nem vagyok benne biztos, hogy ezek a %-ok stimmelnek.

Már csak azért sem, mert -mint írtam- nálunk 10-12 kútból csak egy omv, s az árstop előtt kevesen vásároltak ott.

2022. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!