Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne az ország nevét...

Nem kéne az ország nevét megváltoztatni, ahogy Türkiye tette?

Figyelt kérdés

Törökök ugye a madár miatt tették. Nálunk azért kéne, mert "Hungary" és minden külföldinek az jut az eszébe erről, hogy "éhes"


Például Magyarland, Hunland



2022. jún. 4. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Lehetnénk mondjuk Felcsút, vagy Orbán Viktor
2022. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Hun’sOrangeIsland
2022. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Végülis lehetne, de csak ha normális nevet tudnak kitalálni
2022. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
De igen,lehetnénk Hunnia.Csak előbb etnikailag meg kell tisztítani az országot és kitoloncolni az idetelepültek százezreit.
2022. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Már megtették.

[link]

2022. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Orbánia, Fidesztinia, Fideszland, Vlagyarország,
2022. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
4-es, akkor kezdhetjük veled is, te észlény. :D Nem létezik magyar rassz. Mindenki betelepült keverék. Az itteni őslakosokat nyilván kiírtottuk, aztán keveredtünk mindenkivel. Illetve volt mongol megszállás, török megszállás. Akkor te mi is vagy? Nem mingráns, ugye?
2022. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

7) én magyar vagyok,nem betelepült, zsidó,egyéb kisebbségi stb.

Ki ne derüljön már hogy ez egy fantomország ahol pont magyarok nem laknak.

2022. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Egyem a zúzádat. Most írtam, hogy keverék vagy. Mi, az hogy magyar? Nem létezik olyan, hogy magyar rasz. Leírjam még párszor? Csináltass már DNS tesztet, majd meglátod, hogy mennyi más etnikai géned van, aztán szidhatod őket. :D Minden ember a rokonod, ha még nem tudtad volna. Lényegtelen, hogy milyen nyelven beszél, vagy milyen színű. Meg szerinted zsidó nem lehet magyar, vagy mi? :D A magyarság annyiból áll, hogy az az anyanyelved, meg esetleg éltél az országban, illetve itt születtél. Ettől nem leszel különleges, vagy nem lesz más ezért kevesebb. Attól még ugyanúgy a rokonod marad, hogy nem ebbe az országba született. De, aki itt született és beszél magyarul, akkor az magyar, nem? Tehát az a zsidó is magyar, aki ide született és itt tanult. Ahogyan egy néger is. Nem? :D De. Hol élsz? Elhiszem, hogy nem szerettek otthon, meg nem kedvelnek, de ezzel a mások gyűlölöködésével nem leszel boldogabb. Illetve nem fogja megoldani a problémáiadat az, hogy másokra kened. :D Fejleszd magada inkább és engedd el a hülyeséget.
2022. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Isti22 ***** válasza:
Nekem is ez jutott eszembe, amikor olvastam a hírt. Én támogatnám, de igazából nincs nagy jelentősége.
2022. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!