Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » „Az MLSZ túljárt a FIFA...

„Az MLSZ túljárt a FIFA eszén, rasszista fiatalkorúakkal töltötte meg a Puskás Arénát, ha már a rasszista felnőtteket kitiltották.” Vicsek Ferencnek igaza van?

Figyelt kérdés
Vicsek ferenc szerint "fejlődőképes" a magyar, mert folyamatosan túljár a nyugat eszén. Igaza lehet? [link]

2022. jún. 5. 11:42
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
18 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Ja, a 8 éves kisfiú rasszista. Vicsek meg valami brit tudós lehet.
2022. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne valaki azért rasszista, mert egy politikai demonstrációt kifütyöl?
2022. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
A szülői minta sokat számít. Gyerekként én is sokat hallgattam otthon, hogy "mocskos cigányok, hülye négerek, zsidók" szóval szerintem ez most sincs másképp. Hatással van ez a gyerekre. Jó, mondjuk mi anno általánosban magyar gyerekek eléggé terrorban voltunk tartva a roma gyerekek által. Tehát oda-vissza ment ez.
2022. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

#3

Itt nem erről van szó. A rasszizmus elleni harc célja az egyenlőség. A térdelés pedig pont az egyenlőség ellenkezőjét fejezi ki, a hierarchiát. Ebben semmi pozitívum nincs. Egy szemernyi sem.

2022. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Angol kommentelők 90% felett blm-ellenesen nyilatkoznak,nem húzzák le a magyarokat, mint korábban.A Twitteren pl., sajnos a normális brit hsz.-ek közé ilyen Vicsek féle magyarok rakják a tüzet.Pedig ez a gyerekmeghívásos

buli kiváló volt,az angolok hasonlóról agyalnak

2022. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

3

"terrorban voltunk tartva a roma gyerekek által. Tehát oda-vissza ment ez."

Te megetted a tízóraijukat,elloptad a váltócipőjüket,lökdösted,cigányoztad őket?

Én nem,de engem parasztkutyáztak,stb. 70-80-as években.

2022. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 mindentudó99 ***** válasza:
91%
Hozzám kétszer törtek be mindkétszer cigányok. A gyümölcsöt is lopják a kertből. És ne legyen az ember rasszista
2022. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

#7

Engem gimnáziumban loptak meg a magyarok. Akkor most én is utáljam a magyarokat?

2022. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindíg van itthon valaki,állandóan megy a laptop,egy 6000 Ft-os kamera jól belátja a kertet.A Blm-et meg tartsák meg maguknak a rabszolgatartók.Jó, hogy minket nem hordtak a gyapotföldekre...
2022. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

#6

Minket csoportosan vertek, aláztak. De, ha suli után valahol el lehetett kapni egyet szólóban, akkor ment egy kis bunyó. Meg azért volt olyan is, amikor a tornaterem öltözőjében ment egy 2 v 6 meccs, amikor haverom meg én kiálltunk 6 roma fiú ellen. Nyertek, de azért párat mi is bevittünk nekik. Focipályán is volt mindig valami akció. Ha például elvették a labdánkat, mi cserébe leengettük a biciklijük kerekét.

2022. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!