Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti örültök az...

Fideszesek! Ti örültök az alacsony béreknek?

Figyelt kérdés
Tehát? 🤔

2022. jún. 8. 08:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
48%

Érdekes hogy orbánt egész európa utálja mint a szart.


A büszke fideszesek meg :) örülnek neki hogy egy ostoba szar népnek tartják a fajtáját.


Mert most még van óccsó benzin meg fix áras farhát. :)


A fideszesnek ez a csúcs, felvették a csok-ot a putrira, van 20 éves tragacs kocsi, sok purdé tiszta kánaán:)

Közben megy az olcsó csicska munka, de ők elképzelik hogy az ér valamit.


Orbánnak nagyon könnyű dolga van, a világ legbutább népét nem nehéz átverni.


[link]

2022. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
60%
#11. Szerintem az a hazai baloldal egyik legnagyobb baja, hogy képtelen magát meghatározni. Csak abból tud kiindulni, hogy vajon mit gondolnak róla mások, és a politikai vezetéstől teszi függővé, hogy neki szégyenkeznie kell-e vagy sem. Elég szomorú ez az önsorsrontás, de ti tudjátok.
2022. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem az 5 perces videóban összesen nincs 1 iq pont, a fideszesek olyan ostobák hogy arra nincsenek szavak.


Még a 2 szavas propagandába is belezavarodik a nagy nemzeti ostoba :)

2022. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

#10

Látom hogy már egy kérdést is nehéz megérteni nektek.

Lol😂

2022. jún. 8. 09:44
 15/33 A kérdező kommentje:

#9

Nem kértem semmilyen segítséget, csak egy kérdést tettem fel.

Lol 😂

2022. jún. 8. 09:46
 16/33 anonim ***** válasza:
29%

#15 "Nem kértem semmilyen segítséget, csak egy kérdést tettem fel."

de látom nem sikerült megértened nem csak azt, hogy a kérdés feltevése eleve segítség kérése - hiszen másoktól vársz választ, másrészt azt sem, hogy ezt a kérdést nem csak azért nem lehet megválaszolni mert ostoba, hanem mert nem vagy hajlandó meghatározni, hogy mit tekintesz alacsony bérnek.

De mit is lehetne várni valakitől aki ilyen kérdést ír ki? Pontosan ezt.

2022. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
38%
Pl a minimálbér eu szinten kb aprópénz.
2022. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

#16

Alacsony bérnek kb 300 ezer nettó alatt.

2022. jún. 8. 10:34
 19/33 anonim ***** válasza:
28%

#13. "Szerintem az 5 perces videóban összesen nincs 1 iq pont, a fideszesek olyan ostobák hogy arra nincsenek szavak."


Amikor válaszokat keresünk, hogy miért kapott olyan irtózatos sallert áprilisban az ellenzék, amekkorát kapott, akkor valahol errefelé kell kutakodnunk. Úgy gondoljátok, hogy komoly következtetéseket tudtok levonni az ilyen videókból, de a világon mindenki tudja, hogy működik ez, még te is, csak most az igazad vélted megtalálni benne, így most épp nem érdekel. Gáz. Ugyanakkor tény, hogy minden társadalmi rétegben, életkortól és iskolázottságtól függetlenül tarol a Fidesz, igen, még a huszonéves diplomások körében is ők kapnák a legtöbb voksot. Nyilván kevesebb diplomás van az országban, mint nemdiplomás, és lehet szép "utca embere" videókat összehozni mindig, minden témában. Csak nagyon sötétnek kell lenni ahhoz, hogy ebből bármire is következtess. Nekem nem gond amúgy, amíg ilyen rossz nyomon jártok, addig marad a Fidesz...aztán majd tanultok. Vagy nem.

2022. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

#19

Látom nem megy a kérdés elolvasása.

Nem a választási eredményekre voltam kíváncsi.

Lol😂

2022. jún. 8. 10:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!