Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fordult át a közvélemény...

Miért fordult át a közvélemény, mióta kiderült hogy a Balatonba fulladt két fiú lopott deszkáról fulladt bele a vízbe?

Figyelt kérdés
2022. jún. 9. 12:09
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
87%
Mert a lopás bűn.
2022. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
74%
Fiatalkori csínytevés.... anyám mesélte, hogy gyerekként volt a nálánál majd 14 évvel idősebb, de inkább (13 és több idősebb) nővérével, és mondta, hogy volt egy nagy strandlabdája, és látták, hogy hogy nézett az a fiú aki elvitte, de hát ez van...
2022. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
98%
Hol lehet látni hogy átfordult?
2022. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
32%

Bekapcsolt a tipikus "a bűnözők dögöljenek meg" felfogás ami sokaknál még az élet szeretetét is felülírja.

Egyeseknek drágább egy elhagyott deszka mint két emberi élet.

2022. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
18%
Találták a deszkát, nem?
2022. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
75%
Persze a "kihoztuk okosba" a bárakármit a gyárból az nem számít annak. Hányni tudnék az ilyentől, de komolyan.
2022. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk azt se számít a magyaroknak, hogy sokan éltek olyan házban, amelyek eredeti tulajait deportáltuk a gázkamrákba vagy utána lakosságcsere során Németországba...
2022. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
86%
Engem ez az egész egy másodpercig sem érdekelt.
2022. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
87%

Én inkább azon csodálkozom, hogy hogy lehetnek valakik ENNYIRE hülyék, hogy bemennek egy szörfdeszkába kapaszkodva 350 méterre a Balatonba, és utána még rá is ülnek.

Ha meg már leborulnak, akkor nem kell kapálózni, küzdeni. Lazulni kell, a víz fenntart (kivéve, ha mindenáron kint akar lenni belőle, derékig, mert akkor elsüllyed). Ezt taníthatnák.

2022. jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
89%

Nem hallottam róla, de nem is változott a véleményem. Szomorú, hogy ilyen fiatalon meghaltak. Nem bántottak senkit, csak elkötöttek egy deszkát.

Szerintem nem ők az egyetlenek, akik valami csínyt elkövetnek fiatalon.

2022. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!