Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek,mit szóltok a...

Fideszesek,mit szóltok a magas inflációhoz?

Figyelt kérdés

10,7%,-os

Utoljára 99-ben volt,ilyen magas.

Akkor is a Fidesz volt hatalmon.

Erre szavaztatok Fideszes "barátaim"ti ez akartátok, remélem élvezitek.



2022. jún. 9. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
15%

mondom, hogy a drogos nusika habzószájú tollbamondott hazaárulásán kívül nincs más :))


de nusika, le fogunk bukni, hogy te írtad, ha beleírod, hogy foglalják alkotmányba,hogy a papikám egy hőőős volt


igazad van katka, a nusika papaikája egy hőőős volt

2022. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
100%
#51 Hogyan kérem?
2022. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
79%

"mert az Orbán-kormány rendesen nem felelt meg egy rakás EU-s kötelezettségnek, amiért cserébe szívós munkával jól kiharcolta nekünk a támogatások megvonását"

Avagy nem bólogatott mindenre, amit az EU kitalált, hanem képviseli a magyar emberek akaratát. Nem is értem, hogy merészeli, hogy ha erre 3 millió ember adott neki felhatalmazást. Mindeközben az EU, ami úgy állítja be magát, mintha ők maguk lennének a földreszállt demokrácia, meg szeretnék fosztani a tagállamokat a vétójoguktól, ergo mindenki, aki nem ért velük egyet, kussoljon.

2022. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
0%

"Avagy nem bólogatott mindenre, amit az EU kitalált, hanem képviseli a magyar emberek akaratát."

Neked, és úgy általában egy átlag magyar embernek konkrétan hol érdeke az, hogy átláthatatlanul tékozolja a NER az EU-s támogatást?


"mondom, hogy a drogos nusika habzószájú tollbamondott hazaárulásán kívül nincs más :))"


Látom, sikerül védened és ápolnod a keresztény kultúrát. :)


Jézus tanított erre a beszédre bizonyára.

2022. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
79%

#54

Mert az érdekképviselet a pénzek felhasználására korlátozódik le? Neked pl. hol érdeked az, hogy leállítsuk az orosz importot és hazavágjuk ezzel a gazdaságot, Európa gazdaságát? Neked hol érdeked az, hogy beleolvasszák Magyarországot egy Európai Egyesült Államokba? Neked hol érdeked az, hogy egy másik országból diktálják nekünk, hogy mi mit csináljunk és mit nem? Neked hol érdeked az, hogy aki nem ért egyet egy EU-s felvetéssel, azt elhallgattassák? Neked hol érdeked az, hogy fegyvert meg rakétákat küldözgessenek, hogy a szomszédunkba minél tovább elhúzódjon a háború? Ki az a marha, aki úgy akar megállítani egy háborút, hogy pumpálja bele a fegyvereket?

"Látom, sikerül védened és ápolnod a keresztény kultúrát. :)"

Azt nem én írtam.

2022. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
100%

MZP jól megmondta, fontosabb a vér, mint az olaj

persze kérdezhetném, hogy amerikát meg az EU-t mikor érdekelte jobban a magyaroknak okozott kár, mint a vállalati profit

2022. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
0%

De te sem véded nagyon a keresztény kultúrát, hiszen hazudozol. A kötelezettségszegési eljárást nem azért indították, amiket te felsoroltál, ill. mert valamit vétózott Orbán, hanem azért, mert kötelezettséget szegett.

Tudod, vannak kötelezettségek, amiket be kell tartani. Ennek egy része már akkor kötelező volt, amikor beléptünk az EU-ba, egy részét talán később fogadták el, a tagállam demokratikusan szavazhatott róla, és minden országnak volt vétójoga.


Ezért nem jó érvelési módszer az, ha egy kötelezettségszegési eljárás kapcsán nem a megszegett kötelezettségekről, ill. azok megalapozatlanságáról beszélsz, hanem valami egészen másról, mert az csak azt bizonyítja, hogy terelsz. Persze értem én, hogy a főnöktől is ezt tanultad, mert ő is csak hazudik, terel, stb. mi mást csinálhatna.

2022. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
82%

bocs te DK-s hazaáruló, de 7-es cikkely szerinti eljárás az pont arról szól, hogy nincs objektív kritika


például olyat is felhoztak magyarország ellen, hogy itt 2008ban a gárdisták vonulgattak, és akkor még hozzáteszi a szargenyanéni, hogy neki orbánnal van baja és nem magyarországgal

meg, hogy jól mutatja a magyarországi korrupciót az az 50 centis kilátó amit a szocik építettek 2007ben...

2022. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
100%

"Persze értem én, hogy a főnöktől is ezt tanultad"

Egy ilyen emberrel én nem szállok vitába, bocsi.

2022. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
0%

:D Eddig se vitatkoztál, csak szitkozódtál. A vitában tényeket ütköztetnek, tényekkel cáfolnak, ellenérvelnek, személyeskedés helyett. A retorikai hiba ill. annak mintájának eredetének a rávilágítása pedig belefér.


Egyébként nem vagyok DK-s, ellenben szeretem a hazámat, Magyarországot, különben leszarnám, hogy Orbán szétlopja a vagyonát, és a szakadékba kormányozza..

2022. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!