Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek,mit szóltok a...

Fideszesek,mit szóltok a magas inflációhoz?

Figyelt kérdés

10,7%,-os

Utoljára 99-ben volt,ilyen magas.

Akkor is a Fidesz volt hatalmon.

Erre szavaztatok Fideszes "barátaim"ti ez akartátok, remélem élvezitek.



2022. jún. 9. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
100%

#60

Én senkit nem szidtam, és nem személyeskedtem, te kezdtél el személyeskedni.

2022. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
0%

Hát persze... ezt meg tudom, valaki más, vagy senki sem írta:

"bocs te DK-s hazaáruló"

2022. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
74%
a ténymegállapítás miért fáj?
2022. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
32%

Valamelyik vitázó azt magyarázza, hogy azért indult kötelezettségszegési eljárás, mert a kormány megszegi a szabályokat, európai értékeket...

Nevetséges! Ezek olyan dolgok, amikbe minden belefér! Konkrétumokat nem nagyon vesznek elő, mert nem is lehet nagyon! Csak ráhúzzák a mondvacsinált "bűnöket" a kormányra, aztán pofáznak! A hazai libsikkel együtt!

2022. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
14%

a kedvencem amikor az üvöltik, hogy a lyogállamiság benne van az oxford dictionary-ben

hát én nem emlékszem, hogy az oxford dictionary-t írtuk volna alá

2022. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
100%

"Hát persze... ezt meg tudom, valaki más, vagy senki sem írta"

Csak szólok, hogy 2 emberrel beszélsz.

2022. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
13%

Elég sok van folyamatban, de itt van egy:

A Bizottság úgy határozott, hogy felszólító levelet küld – Észtország, Málta és Hollandia mellett – Magyarországnak, mert nem ültette át megfelelően az Unió pénzügyi érdekeit érintő csalás ellen büntetőjogi eszközökkel folytatott küzdelemről szóló uniós szabályokat ((EU) 2017/1371 irányelv).



Tehát nem csak Magyarország ellen, indít kötelezettségszegési eljárást, ez elég gyakori, más kérdés, hogy ezek idővel általában orvosolják a hibákat, de Orbán csak félrebeszél.


Az EU-s törvények meg bizony Magyarországra is vonatkoznak, csakúgy mint a magyar törvények a magyar emberekre, és nem lehet azt mondani, hogy bocsi, de nekem nem áll érdekembe adót fizetni, szóval nem fizetek adót, és ha jön az eljárás ellenem, akkor még a NAV a bűnös. Vagy hogy bocs, de nekem nem az az érdekem, hogy drogot áruljak, és ha jönnek nyomozni ellenem, netán elítélnek, akkor még én vagyok felháborodva.


Tehát igen, elég sok minden belefér, és elég sok minden benne is van. Csakúgy mintha azt mondanánk, hogy Pistit elítélte a magyar bíróság súlyos testi sértésért, ebbe is sok dolog belefér, de nem hitelteleníti el a tényt, ennyi infó alapján nem lehet megkérdőjelezni sem a magyar törvény legitimitását, sem a bírót, aki elítélte Pistit.

2022. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
100%
ez egy nevetséges eljárás volt, ahol a magyar kormány végül fellebbezett és egy csomó dologban igazat adtak neki
2022. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
16%

Elég sok dolog ellen indítottak eljárást az állam ellen, lehet, hogy egy csomó dologban igazat adtak nekik, más dolgokban meg nem. Ez azt jelenti, hogy Magyarország ellen nem egy koncepciós per folyik, hanem valóban jogi eljárás. Ezért nincs ok hisztizni, hőzöngeni, hogy micsoda dolog, hogy eljárás indul Magyarország ellen. Ha ez egy bosszúhadjárat lenne, akkor mindenben vesztenénk, de nem így van. Viszont nagyon sok dologban jogosan ítélnek el, ill. változtatnak a kormány.


Ha egy kicsit kíváncsi vagy, hogy mikor hány és milyen ügyekben indult eljárás, akkor barátod a google.

2022. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
83%
csak épp a hetescikkely szerinti eljárás nem jog kifogásokon alapszik
2022. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!