Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz-KDNP szimpatizánsok,...

Fidesz-KDNP szimpatizánsok, mi a véleményetek arról, hogy a KDNP politikusa szerint a sorkatonaság megszüntetése a baloldal történelmi bűne volt?

Figyelt kérdés

[link]


Ti szeretnétek ismét sorkatonaságot? Elsősorban az érintett fiatalabb generációtól kérdezem, hogy mi a véleményetek erről. Az utóbbi időben már nem először dobják be ezt a témát.



2022. jún. 9. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
A sorkatonaságnak volt előnye és hátránya, olyanformában mint volt semmiképp nem szeretném a sorkatonaságot.
2022. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%

Szerintme a megszólítottak nem is értik a kérdésedet.

Ha pedig értik, akkor nem tudnak gondolkodni, és felmondják a PÖárt hivatalos álláspontját.

Egyébként pedig azért lettek ilyne hülyék, mert verte őket az apjuk. Nem tudják, mi az a szabadság képtelenek jó és rossz, szabad élet és csicskaság közt különbséget tenni.

2022. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Ez ugyanaz, mint amikor fordítva azt mondják, hogy a világszintű infláció mind a zóóóórbán hibája. Még az amerikai meg a francia is...


Itt is nyilván volt egy globális tendencia, aminek során rengeteg országban ezt tették, és mi egy vagyunk a sok közül.

2022. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Fideszes szimpatizánsként mondom, szerintem nem volt bűn a sorkatonaság megszüntetése.
2022. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem értek egyet a politikussal.
2022. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Végetek lesz és a Fidesznek is. A világotoknak lassan vége. Nincs kiút csak beút a rablánc készítői mellé. Akik ugyebár a vezetőitek.
2022. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Azért, hogy az mai, EGÉSZSÉGES fiatalságot megnevelje, rendre, fegyelemre, napirendre szoktassa, kellene!

De amibe a fenntartása kerülne, az kb. annyira lenne luxus, mintha mondjuk holnap elrendelnék, hogy holnaptól a minimálnyugdíj 1000 €, aki meg végigmelózta az életét és van 40-45 év munkaviszonya, az meg kapjon 3000 €-t.

Vagy annyira lenne luxus, mintha ugyanezt a pénzt beletalicskáznák KIZÁRÓLAG az egészségügybe, vagy a szociális rendszerbe ( testi és szellemi fogyatékkal élők, hajléktalanok, demens időskorúak... mindegyik egy szép nagy, cakkumpakk összességében szerintem hatszámjegyű csoport)

(Na, nem mintha nem nagyságrendekkel többet kellene mindegyik általam felsorolt kérdésre költeni, mint amennyit jelenleg költ a kormány.)

2022. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%

7. vagyok.

Én voltam az egyik utolsó csapat tagja, akiket még épp besoroztak, de már nem vonultam be. (Én már mondjuk a halmozottan súlyos, papírokkal igazolt,valós eü. állapotom miatt alighanem, minden valószínűség szerint akkor sem vonultam volna be, ha még éppen megmarad az én időmre.)


Az tény, ha ma megtámadna bennünk valaki (és nem egy-két-három elszigetelt, állig felfegyverzett, bedrogozott, önjelölt öngyilkos, kamikaze idiótára gondolok), hanem komoly fegyverekkel, bombázókkal, rakétákkal, stb. akkor nem számíthatnánk tényleg másra, mint a NATO-ra. (Ahogy jelenleg, a jelengeli orosz-ukrán háborús helyzetben Ukrajna sem számíthat senkire, csak magára, meg - nem NATO tagként ugyan - de a külső segítségre.)

2022. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Sok uzit kitermelt a sorkatonaság megszüntetése.!
2022. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 hypno ***** válasza:
86%

Bárki aki katona akar lenni, az jelentkezhet önkéntesnek, vagy önkéntes tartalékosnak. Még nők is.

A KDNP és a családtagjaik akár testületileg is bevonulhatnak. (Szegény Simicskó pont nem, mer már kiöregedett belőle. Pedig úgy menne.)

A többieket meg, akik nem vonzódnak a sereghez, hagyják békén.

2022. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!