Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyik napról a másikra 170...

Egyik napról a másikra 170 FT-tal drágult a túró! Na fideszesek, megérte elárulni a hazát egy kis krumpliért, egyszeri adó visszatérítésért?

Figyelt kérdés

2022. jún. 10. 16:12
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
22%

"Piaci áron tankolhat mindenki ahol akar."

Kivéve a gyevi bírót? :D


"Arról nem is beszélve,hogy olyan méreteket ért el az átjárogatók száma ami ellátási problémákat okozott jó pár kúton."


Ez volt a mese amit el kellett hinnetek.

2022. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Így volt,30 km-re a határtól is tele voltak a kutak szlovákkal.

Vásároltak,aztán színig a verdát,plusz kanna.

2022. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell bemutatni mi megy a határok mellett, a szlovák határ közel van hozzám. Mióta megnyílt a határtól nem messze a Tesco azóta egyáltalán nem ritka, hogy több szlovák rendszámos autó áll a parkolóban, mint magyar sőt hónap végén elég gyakran sokkal több :D


Ezt sem kell bemutatni mi az üzemanyagturizmus, mert mint ahogy írtam én is részt vettem benne anno. Nagyon sok szlovák eddig is átjárt tankolni - ahogy vásárolni is - és ez a szám a szlovák eurobevezetés óta csak nő. Amikor esik a forint akkor özönlenek a szlovákok, mint ahogy mi is értelmetlenül megrohanjuk a kutakat ha bemondják hogy pár forintot drágul a benzin.


Ami a mese, hogy ezért voltak ellátási problémák. Megsúgom azok nem ezért voltak. Van ismerősöm a mol szállítási üózletágánál és tőle teljesen más narratívát hallottam, mint amit a kormány meg a MOL kommunikált. Az események amiket te írsz azok valóban megtörténtek, de nem azért amiért te írod. Ez ellátási problémák nem abból adódtak, hogy hírtelen nagy lett a kereslet sőt tudok olyan helyről is, ahol csak papíron voltak ellátási problémák...

2022. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Az omv nem szállít jelenleg,Magyaroszág hozzányúlt a stratégiai tartalékhoz.

Akkor szerinted ez mi,ha nem ellátási probléma.

2022. jún. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
26%

"an ismerősöm a mol szállítási üózletágánál és tőle teljesen más narratívát hallottam"


pistike a nagyzolási hóbortos haverod azért nem a legmegbízhatóbb forrás

2022. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

"Az omv nem szállít jelenleg,Magyaroszág hozzányúlt a stratégiai tartalékhoz."


És mikor voltak ellátási gondok? Tegnap? Tegnap előtt? Két hónapja? Hmm?

2022. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
azért nem szállít, mert a schwechati finomítójuk nem működik
2022. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
A stratgiai kölcsönadott tartalékot meg visszatölti/ kifizeti az Ömv őszig.
2022. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

"Approx. one million tons of crude oil comes from these domestic subsidies, the rest from abroad, mainly Russia, Kazakhstan, Nigeria and Saudi Arabia. The Vienna-Adriatic Pipeline (AWP), a branch of the Trans-Alpine Oil Pipeline (TAL) is pumping the crude oil imported from Trieste directly to the transfer station Schwechat."


Gondolom hiányzik az orosz olaj. De hát önök akartak embargózni kedves sógorok.

2022. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

#27:

Igen, a schwechati finomítóban karbantartás közben volt egy baleset ezért annak egy része jelenleg nem üzemel, de a baleset az június 3-án volt, Hernádi Zsolt pedig március 10-én tartott sajtótájékoztatót Gulyás Gergellyel és akkoriban volt a benzinkútpánik. 3 hónappal korábban. A schwechati finomítóban a karbantartást április közepén kezdték.

2022. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!