Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyik napról a másikra 170...

Egyik napról a másikra 170 FT-tal drágult a túró! Na fideszesek, megérte elárulni a hazát egy kis krumpliért, egyszeri adó visszatérítésért?

Figyelt kérdés

2022. jún. 10. 16:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
9%
tehát akkor most a baloldali véleménybuborék azon őrjöng, hogy három hónappal ezelőtt mit mondott hernádi zsolt?
2022. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Nem báttya. Én írtam valamit, amivel néhányan nem értettek egyet aztán kiderült, hogy a történések időrendjével sincsenek tisztában pedig csak az elmúlt 3 hónapról van szó.


Aztán más kérdeseknél csodálkozunk, hogy 5-10-20-30 éves időtartamnál már miért vannak ekkora ferdítések ebben a kategóriában: hát ugyanezért :D

2022. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
56%

Fx kivan a túrótokkal.

Tartsatok kecskét.

2022. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
60%

de abban munka van

nyilván aki dolgozik az már nem balos

2022. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
91%
Olyan sötétség uralkodik ezen a népen, hogy az félelmetes. Mindannyian megérdemlitek, hogy szívtok. Az én gyerekeim már nem is fogják ismerni a magyar nyelvet, életem legjobb döntése, hogy ezt a fertőt itthagytam, amit Magyarországnak hívnak. Néha ide feljárok nevetni, de mindig elborzadok a válaszok láttán, hogy mennyi hülye van... Egybites, gondolkodásra alkalmatlan hülye barom nép a magyar. Alig várom megkapjam az új állampolgárságomat, hogy azt mondhassam, Spanyol vagyok. Életem legjobb döntése volt ideköltözni. Arriba Espana!
2022. jún. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
94%

#1 miért lenne minden Fidesz gyűlölő Gyurcsány parti?

Gyurcsányt ugyanannyira unjuk már mint ti. Én pl. Márki-Zay-ra fogok szavazni a jövőben. Ő a legalkalmasabb

2022. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!