Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg emberként hazatudok még...

Meleg emberként hazatudok még látogatni a szülőföldemre,vagy már annyira át van mosva az emberek agya a homofób lmbtq gyülőlettel a poltika által, hogy bántódásom is eshetne?

Figyelt kérdés
Barátommal mennék haza, csak attól tartok itt nem olyan elfogadók az emberek mint Hollandiában.
2022. jún. 11. 14:10
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
31%
Csak akkor ha látszik rajtatok, hogy búzák vagytok. Ha csak egymás mellett mentek, semmi puszi, meg simi, meg páváskodás, akkor biztonságban vagytok!
2022. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
86%
Már a levegőben kiszállítanak a Gripenesek.
2022. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
36%
#1 Majd azt hiszed te fogod megmondani ki hova menjen? 🤣Szállj már le a magas lóról:D Semmilyen takaródó nem lesz itt csak azért mert egy ilyen sz4r darab mint te azt mondja 😁
2022. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos itt is ki van nyalva a magadfajták hátsó fele.
2022. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
61%

Nézd, nem kell a homlokodra írni, senkinek semmi köze hozzá. Ennyi. Amikor én megyek haza, akkor sem reklámozom nagy transzparensekkel, hogy “heteró vagyok”. A viselkedésemből nem lehet megállapítani az identitásomat.


Ha meg feltűnési viszketegséged van, az nem a társadalom problémája.

2022. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
90%
Senkit nem izgat, hogy ki kivel dug, kivéve ha a nyilvánosan csinálja. Amúgy nem tudom, hogy kint miket írnak, de nincs meleg bántalmazás, amit annak akartak beállítani ott is két kötözködő kisebbségi csinálta, nekik meg édes mindegy, hogy mi vagy, ha ahhoz van kedvük belédkötnek
2022. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
93%
Ha ilyesmiket kepzelsz, akkor a te agyad lehet átmosva. Miért ne jöhetnél? Az emberek 99%-a le se tojja, hogy milyen a szexuális orientációd.
2022. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
72%
Kék hajjal meg szivárványba öltözve muszáj jönnöd vagy fel tudsz venni rendes göncöket is?
2022. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem senkit nem fog érdekelni hogy melegek vagytok.
2022. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
91%
Naponta látok melegeket, vagy szivárványos táskát viselő embereket, olyat viszont még nem láttam, hogy bárkibe is belekötöttek volna, falun is és meleg ismerősöm, ott sem érdekel senkit, hogy egy másik pasival él együtt
2022. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!