Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg emberként hazatudok még...

Meleg emberként hazatudok még látogatni a szülőföldemre,vagy már annyira át van mosva az emberek agya a homofób lmbtq gyülőlettel a poltika által, hogy bántódásom is eshetne?

Figyelt kérdés
Barátommal mennék haza, csak attól tartok itt nem olyan elfogadók az emberek mint Hollandiában.
2022. jún. 11. 14:10
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
83%
#30 Egyik sem, a verés viszont nyilvánvalóan kitaláció.
2022. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem hiszel nekem, akkor ne higyj. Nem az én problémám. Magyarország veszélyes hely a magunkfajtának. Mondjuk szerintem sok fiatal egyre elfogadóbb. Édesanyám és a családom is elfogad minket és nagyon hálás vagyok nekik és szeretem őket. Viszont vannak veazélyes emberek, akik meg is ölnék azokat, akik olyanok mint mi. Remélem változik majd a világ. Sajnos tényleg igaz a történet. Beléptem más csoportokba is, ahol sokan meséltek a hasonló traumáikról. Volt a párommal veszekedésünk, de végül kitartottunk egymás mellett. Nagyon örülök, hogy ezek után is velem maradt. De azóta sokkal óvatosabbak vagyunk. Csak a közeli barátok és rokonok tudják, hogy együtt élünk. Ajánlom, hogy óvatosak legyetek, ha jöttök, de a kisvárokosban, vidéken jobb a helyzet, mint a nagyvárosokban.
2022. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
68%

#30 Ez a csúcsa a kamuzásnak!

"Mocskos lezbinek neveznek minket és megvernek. "

Szóval azt a baromságot próbálod beadni, hogy a magyar rendőrség nem tett semmit amikor valakik megvertek egy nőt.

Hmmm...

Legalább valami olyat kamuznál aminek lenne hihető alapja, de hogy ekkora hülyeséggel próbálkozol az szánalmas.

Csak megjegyezném, hogy nekem szimplán meghúzták a kocsimat és amiatt minden gond nélkül tudtam feljelentést tenni és ennek bizony nyoma is van. Holott soha nem lesz meg a tettes és nem is volt sem erőszak, sem nagy kár.

Miért kell mindig hazudni?

2022. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
67%
Azért hazudoznak itt, mert vagy LMBTQ-aktivisták, vagy telexes libsik, akiknek célja, hogy a kormányt, az országot fasisztának állítsák be.
2022. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
78%

#32 " Magyarország veszélyes hely a magunkfajtának."

Így van!

Bizony, lépten nyomon hallhatja a "magad fajta", hogy szimplán hülye, agymosott, ostoba, hazug. Mert itt az embereknek még van joga kimondania a véleményét, még nincs az a cenzúra amit szeretnétek és ami miatt más országban aki a szemedbe merné mondani hogy egy hazug kis hülyének tart, annak baja lenne belőle.

Tudom, hogy fájdalmas neked a vélemény és szólásszabadság, az új-komcsik ezért is szeretnék elnyomni, de itt még nem jártatok sikerrel.

Csak azt nem értem mit keresel még itt ha neked itt annyira rossz?

2022. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
69%
#34 Nekem is ez jutott eszembe. Más érdekük nem fűződhet ahhoz, hogy névtelenül hazudozzanak.
2022. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom mi történt és lusta is vagyok visszaolvasni, de akit érdekel zsshow-nak van egy vagy 2 ilyen videója, amiben ezekről beszél. Nem csípem nagyon a csávót, de ezek a videók tetszettek. Van benne bántalmazásról és öngyilkosságról is szó.


[link]

2022. jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
43%
Magyarország a kinyalt seggű "ómigránsok" miatt veszélyes!
2022. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
77%

A kamuzós troll valószínűleg innen vette az ötletét:

[link]

Ez is ugyanúgy kezdődik, mint az ő meséje, csak a valóságban a megvádolt férfit bizonyítékok nélkül (!), tanúk nélkül (!!), tárgyalás nélkül (!!!) elítélték.

2022. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

37-es, milyen videó? Ez nem videó! Beszél. Csinálok ilyet az ellenkezőjéről😄.

Remélem az enyémet ugyanúgy elhiszed, hiszen egyenlőek vagyunk. Igaz?

2022. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!