Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szóval kötelező lesz a 40% nő...

Szóval kötelező lesz a 40% nő a cégek felsővezetésébe. Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 11. 16:42
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
62%

"Szerintem inkább külön öltözőt követelj magatoknak."


Mondom én, hogy kirekesztő vagy!

2022. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Én azt sem értem,hogy ezt hogyan lehet betartani.


Ugyanis, elvileg nem csak állami cégekre fog vonatkozni,hanem privát cégekre.A 250 főnél több főt foglalkoztató cégeknél él ez a baromság.


Egy országban sincsen a munkaügyi ellenőrző szerveknek arra kapacitása meg kidolgozott rendszere,hogy ezt ellenőrizze, betartassa.Vagy, majd lesznek akik állandóan monitorozni fogják a vállalatok organizációs diagramját és számolgatni,hogy 40 százalék legyen nő?


Állami cégeknél, hivataloknál még betartható lenne, de magáncégeknél nem.

2022. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
6%
Be rakni be rakhatják majd mondjuk ők kvota nők.Az alacsony keresetüken ez nem segit ez valami kávézoban ki talált hülyeség.Olyan mint mi amikor az ország erőforását a fociba rakják jó lesz a foci csapatnak.A többiek meg néznek ki a fejükböl gratul ilyen a demokrácia ami már nem a többségröl szól.
2022. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
15%
Cégvezetőknek egy ötlet: létre kell hozni kamu pozíciókat nulla hatáskörrel és minimálbérrel, és oda kinevezni a kvótanőket, akik a gyakorlatban kávét főznek vagy takarítanak.
2022. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Rendben. De akkor a bányászoknál, halászoknál, kőműveseknél is vezessék be, csak a valódi esélyegyenlőség jegyében.
2022. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!