Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Niedermüller...

Mi a véleményetek Niedermüller Péter legutóbbi magyargyűlölő kijelentéséről melyben olyan véleményt fogalmaz meg, hogy a trianon által a magyar hontól elcsatolt területeken élőknek mennyivel jobbak a körülményei mint a csonka honban élő társaiknak?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 23:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%

Niedermüller ezzel csak a Fidesznek tett jót.

Remekül elterelte a figyelmet arról, hogy a Fidesz háza táján a hivatalos kommunikációjukban is legalább ilyen bicskanyitogató, hazaáruló mondatok hangzottak el június 4-én, csak most azokkal senki nem foglalkozik. Pedig az nagyobb probléma, mint Niedermüller...

2022. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%
Politikai hulladék müllerkének biztos önértékelési zavara is lehet, mert nem tud magával mit kezdeni. Tele van a lelke mondenféle frusztrácioval és nem tudja kivel megbeszélni, ezért zavaros dolgokat magyaráz össze vissza, hogy felhívja a figyelmet arra, hogy phszihologushoz zavarja valaki üár végre és egy kényszerzubbony is remekül állna neki.
2022. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Tehát egy tény kimondása, az magyargyűlölet.


Sajnos, vagy nem sajnos, de tény, hogy az elcsatolt területeken élő magyarok már jobban élnek, mint mi."


Én nem vagyok fideszes, de ez egy rossz érv, hogy nincs gond trianonnal, mert a szomszédos országokban jobban élnek.

Akkor a holokauszttal sincs gond, mert végül is ennek köszönhetően lett a zsidóknak egy országuk és aki túlélte az odavándorolt és most elég jól élnek Izraelben.

2022. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
13: a holokausztban megöltek egy csomó embert, Trianonnal elcsatolták őket, de nem égették el őket gázkamrában, úgyhogy a kettő nem igazán összehasonlítható
2022. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#14


Csaucseszku, délvidéki partizánok stb

Velük mi a helyzet?

2022. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15: ugyanaz, mint a hideg napokkal
2022. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%

#16


Értem. Tehát azért mert a náci-bábkormány lelövetett 4000 embert teljesen jogos volt különös kegyetlenséggel lemészárolni 45000+ ártatlan magyart.


Pont az ilyen hozzátok hasonló magyargyűlölő moslékok miatt menekültem el Magyarországról.


Eredetileg délvidéki vagyok én is. De a szegénység miatt Budapestre költöztem. Azonban azt láttam, hogy a liberálisok jobbak gyűlölnek minket mint otthon a szerb soviniszták (sic!). Így azóta elmenekültem Nyugat-Európába. Itt szerencsére nincsenek magyargyűlölő soviniszták (néhány iskolázatlan románt kivéve, de alapvetően a románok se gyűlölnek minket annyira mint a liberálisok, tehát még velük kapcsolatban sincs annyi negatív tapasztalatom).


Most azt hiszitek túlzok, de nem. Egyszer amikor egy DK rendezvény volt Zuglóban és véletlenül keveredtem csak a tömegbe akkor majdnem meglincseltek a külhoni magyarok ellen őrjöngő DK-s nyuggerek amikor megtudták, hogy vajdasági vagyok. Komolyan mondom, ilyet én még Szerbiába sem tapasztaltam meg.


Soha többé nem akarok visszaköltözött abba az országba, azok a patkányok közé. Itt Nyugat-Európában tiszteletben tartják az ember származását, szemben a magyar liberálisokkal.

2022. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igaza van neki.
2022. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#7,

Megbjo, 80 ev utan, vegre annak a nemzetnek erzi magukat, ahol mar a nagyapjuk is szuletett.

2022. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Milyen elcsatolt magyarok?

Mar 100 eve nem tartoznak M.O.-hoz.

2022. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!