Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Niedermüller Péterről mi a...

Niedermüller Péterről mi a véleményed? Van, aki dolgozott, dolgozik vele, ismeri személyesen, mik a benyomásai róla?

Figyelt kérdés
Szerintem egy visszataszító közéleti tumor az egész krapek, bár személyesen nem ismerem, az is lehet, hogy amúgy meg egy jófej pali és szeretnek vele dolgozni.

2022. jún. 7. 05:38
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nagyobb patkány mint Feri. Engem nagyon irritál a fazon.
2022. jún. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Sok ilyen ember kell ellenzéki oldalra, hogy minél stabilabb legyen a 2/3.
2022. jún. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mindentudó99 ***** válasza:
91%
Tényleg rosszabb mint a Feri. Feri elitta az eszét ezért bocsànatos bűn ha össze vissza beszél. De ez a mocsok mindent komolyan gondol.
2022. jún. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Undorító!!

És akkor most megpróbáltam finoman fogalmazni...

2022. jún. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Ezek a szélsőséges kijelentése elég szerencsétlenül szoktak megmaradni a médiában, de egyébként igaza szokott lenni.

Az más kérdés, hogy máskor meg nincs igaza. :D

2022. jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk a sváb kitelepítettek jobban jártak, megúszták Rákosi és Kádár rémuralmát. Puskás (Purczeld) Ferenc megúszta a kitelepítést, mert jól focizott.
2022. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Globslisták legfőbb hazai palotapincsije. Ragozni szerintem felesleges. Ha lenne a DK-n belül egy szélsőbalos, elfajzott- liberális tanács, biztos Nieder lenne az elnöke. Kun Béláék óta nem hordott hátán ilyet a Föld.
2022. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz....
2022. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!