Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vége az országnak? Magyarorszá...

Vége az országnak? Magyarország kibírhat ekkora inflációt a forintromlással együtt?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 16:44
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom, te hol élsz Ausztrián belül, de itt Bécsben nem látom az árak emelkedését, stabilak mind a bolti árak, ingatlan árak, szolgáltatás árak. Minden stabil. A fizetések pedig követik még azt a potom 5%-os inflációt is. Egyedül a benzin árak növekedtek, de én nem járok autóval, mert mi a fütyimnek? Sokkal hamarabb eljutok vasúti forgalommal a város (és a környék) bármelyik pontjára, percek alatt. Ne közlekedj autóval tesó, az a magyar vidéki gyökerek ópiuma. Ráadásul szép lányokkal lehet ismerkedni ha nem autóval jársz.

Magyarországon ugyanezt nem lehet elmondani. Hatalmas összeomlás lesz ott.

2022. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
69%

Vaj, 44%-os áremelkedés..


[link]

2022. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
85%

#12: mi értelme a háryjánoskodásnak....??? Mikor egy kattintással cáfolható, hogy stabilak az árak....

az étolaj 125%-kal, száraztészta 79%, stb. stb.


[link]

2022. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország akkor is volt amikor még forint sem volt.
2022. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
33%

#14

Próbált egy kicsit bezzegezni, Magyarország kárára, csak gondolom nem számított rá hogy mások is tisztában vannak az ausztriai helyzettel, és így beég :)

2022. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
59%

Én annyit tudok, hogy soha az életemben messze nem éltem olyan jól mint most, hogy kijöttem Ausztriába. Életem legjobb döntése volt. Sokkal stabilabb mindennek az ára, olcsóbbak is az élelmiszerárak mint Magyarországon, de a fizu 4-5X annyi.

Igazán nem látom itt semmi okát, hogy károgjak. Magyarországon már nem ez a helyzet.

2022. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
86%

#16: :-)))))


Azt hiszik, hogy a magyarok annyira tájékozatlanok, hogy még a google-t sem tudják használni... :-DDD

2022. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
85%

"Nem tudom, te hol élsz Ausztrián belül, de itt Bécsben nem látom az árak emelkedését"


Menjél be egy boltba, akkor majd látod.

2022. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
33%

Össze fog a forint omlani mint a kártya vár sajnos.

Mi lehetne a ki út?

2022. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
31%

"Én annyit tudok, hogy soha az életemben messze nem éltem olyan jól mint most, hogy kijöttem Ausztriába."


Akkor szerintem maradj is ott életed végéig és lehetőleg ezentúl osztrák fórumokra kommentelj!

2022. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!