Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vége az országnak? Magyarorszá...

Vége az országnak? Magyarország kibírhat ekkora inflációt a forintromlással együtt?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 16:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
24%

Bemegyek én neked a Billa-ba, Hofer-be, de csak nem látom azokat a félelmetes árakat és áremelkedéseket ami Magyarországon megy. Szépen tartják magukat az itteni árak azt kell mondjam. A valuta is stabil. Ami a magyar forintról nem mondható el, éppen ma is történelmi mélyponton van.

Mondom, 800k forint költőpénzem van havonta pályakezdőként egy multi cégnél, úgy hogy mellette 47 nm-es zsír új építésűben lakom egyedül, a külvárosban de metrómegállótól 3 percre.

Miért is kellene panaszkodnom?

2022. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
87%

Mi van ballibsik, nem tetszik, ahogy épül szépül a hazánk?

Nem tetszik, hogy olyan jól élünk 1 euró 400ft-ban kerül? A Gyurcsány a transzóvodásokkal jobb lenne?

2022. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
85%

[link]


6000 ft egy kiló csirkemell filé, mr. ausztria

2022. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
79%
Az osztrákok már lassan éhen döglenek.
2022. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
25%

"Érik a válság, köszönjük Fidesz."

Ha nem tűnt volna fel, évek óta válság van, az egész világon.

Ahhoz képest egészen jól megvagyunk. Köszönjük, fidesz.

2022. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
56%

egyébként én is vártam a magyar árakat a külföldi boltokban, gondoltam majd megnézheti magát a vendéglátós, rajtam nem szedi meg magát

én köszönöm majd a MAGYAR ÁRAS kiskermultinál jól feltankolok


aztán meg csak nézed az árakat, és kicsit úgy érzed átvertek az interneten

2022. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
A világháború után napi 20%-os inflációt mértek, egy idő után pedig nem is számolták már tovább. Az emberek wc papírnak meg begyújtósnak használták a bankjegyeket. Ha azt túlélte az ország, valahogy ezt is túl fogja, bár igaz, akkor egész más volt az emerek pénzhez való viszonya. Akkoriban még a szegénység volt a norma, az átlagemer nem vágyott már fiatalon autóra, saját lakásra, nyaralásra. Manapság, amikor a kisember is magasabb színvonalhoz van szokva hamarabb megérzi a magas inflációt.
2022. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
21%

Ha nem a ballibsik visítoztak volna annakidején hogy korlátozzunk mindent fölöslegesen a corona miatt, akkor a mostani válság, infláció, államadósság miatt lenne joguk nyígni, de így nem.

Az USA-ban is a demokraták erőltették ezt az elmebeteg, válsággenerátor cirkuszt, kár hogy Viktor is asszisztált ehhez...

2022. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
23%

Hát bocsi, itt Ausztriát fikázók, de nem fogok visszamenni Budapestre, nettó 260 ezer (gyenge) forintért sokkal többet melózni, sokkal szarabb munkahelyen, mikor ott Bécsben (átszámolva) már lassan a forintgyengülés miatt 1,4 misi lesz a nettó éves (össz) fizum.

Sajnálom de nem megyek. De lehet károgni és sajnálni az osztrákokat, engem is sajnálhatsz nyugodtan. :)

2022. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
jajj, megjött a dobrev rohamosztag :DD bizony adtak a magyar választók két büdös nagy pofont az úrnőtöknek, hogy az brüsszelig zengett
2022. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!