Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberálisok! Miért lenne...

Balliberálisok! Miért lenne jobb ha most az ellenzék lenne hatalmon, mikor a Fidesz kormányzása alatt csak javult az életminőségünk?

Figyelt kérdés

2010 körül még azt számolgattuk, hogy legyen mit enni hó végén. Ma már nemhogy nyaralni eltudunk menni évente 2x, hanem bőséges megtakarítást is félre tudunk tenni havonta!

A fotelhuszárokkal ellentétben én nem levegőbe beszélek: [link] (ezt most a nyaralásra vettem ki a számlámról)

Hétköznapi dolgozó emberek vagyunk, a magánszektorban (építőipari kft vidéken). 6-8 évvel ezelőtt még elképzelni sem mertük, hogy lesz annyi megtakarításunk amit szórakozásra (is) elkölthetünk. Kb. a túlélésről szólt minden hónap.

A környezetünkben ugyan ez, mindenkinek javult az életminősége, új autó, új építésű ingatlan, drága hobbik és még sorolhatnám.

Akkor kérdem: ha mi ezt látjuk és tapasztaljuk a saját bőrünkön itt a "mélyszegény" vidéken, akkor miért kellene egy olyan ellenzéket hatalomra segíteni, akik alatt csak vegetálni tudtunk napról napra?

Vagy a balliberálisok tényleg annyira meg lettek vezetve, hogy elhiszik, azok a politikusok akik már leszerepeltek többször is és tönkre tették az országot, most majd a dolgozó hétköznapi emberek érdekeit néznék?



2022. jún. 14. 15:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Merr a mészáross meg korrucció meg dittatúra!!!
2022. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

És ezt te mind el is hiszed, bogaram? Soha ekkora államadósság nem volt. Soha ennyire pofátlan korrupció nem volt.

Mi van a 13. havi nyugdíjjal édesem? Ki is vette azt el és kitől?

2022. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
"csak javult az életminőségünk" Azért ne általánosítsunk. Nekem nem javult és sok ismerősömnek sem.
2022. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 hypno ***** válasza:
73%

Nagyon szép propaganda kérdés kedves kérdező. Majdnem megkönnyeztem.


Akár személyesen Rogán Tódi is írhatta volna.

2022. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%

Én abszolút egyetértek veled, kedves kérdező.

MOST leirhatom tételesen a saját, a barátom, a szüleim, a párom családjának helyzetét.... ehelyett csak annyit mondok, az utóbbi 10 évet nézve sokkal jobban élünk, sok mindent megengedhetünk magunknak, amit akkor soha, és nincs hitelünk, és van több milliós megtakarításunk, és kb pontosan ugyanazt, ugyanott csináljuk.

2022. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%

Mesélj a 400.- Ft-os euró4ról, az egekben levő ÁllamhÁztartási

hiányról.stb- is.

2022. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%

"2010 körül még azt számolgattuk, hogy legyen mit enni hó végén"


Akkor balkukik voltatok. Aki pro szinten van az minden helyzetben feltalálja magát.

Nekünk pl 2010 előtt is volt erre pénzünk.

2022. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
A Fidesz alatt nagyon sokat csökkentek a reálbérek. A béremelkedés még a bolti inflációval sem tudta tartani a lépést, hát még az egyéb áremelkedésekkel (pl. ingatlanárak).
2022. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg ekkora csicska vagy, hogy készpénzben fizetsz ki egymillió forintot egy nyaraláskor? Ez nem a feketén megkeresett építésekböl van véletlen? Netán te is valamelyik NER-es céget birtokolod és a polgármester úr barátja vagy? Kell zsírosan túlárazott csip-csup munkáért cserébe zsebpénzt visszaadnod, vagy az van épp a képen?

A sok új dolog körülötted mind átvert emberek által felvett hitelekböl épülnek. Nesze neked CSOK vs. ingatlanárak.

2022. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

#5

Realizáld kérlek, hogy mire elég az a többmilliós megtakarítás, és hencegj el azzal hogy mekkora a vásárlóértéke. Ha csak számokat nézek akkor én is marha jól élek. Kimondani is orgazmus, hogy tízezer, százezer vagy egymillió! Attól meg rögtön le is lohadok amikor a szál kolbászra és kiló kenyérre mondja ugyanezt az eladó. De a negyven!ezer forintos legkisebb fenyöfára karácsonykor nem is mondok semmit...

2022. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!