Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy kiderült,ez lenne az eredmény ha ma lenne a választás?

Figyelt kérdés

A fidesz erősen bázisolt,csak 1 százaléknyi szavazót vesztettek,ellenben az ellenzékel akik 10 százalékot vesztettek.


A Mi hazánk és az MKKP,de még a kis pártok(holló rend párt, munkáspárt-ISZOMM stb) is növelték szavazóik számát április óta.


[link]



Mi a véleményetek?



2022. jún. 14. 16:40
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is ez lenne az eredmény ha most lennének a választások✅😎🇭🇺🧡
Szerintem nem ez lenne az eredmény hah most lennének a választások❌😠🏳️‍🌈💔
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Szégyen! Ezért tart itt ez az ország ahol, ilyen a magyar mentalitás!
2022. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha az MKKP nem viccpárt lenne, simán előzné az ellenzéket.
2022. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Tudtam, hogy ez lesz, az ellenzék leépül azok után amit csináltak, nem kellett voln beülniük a parlamentbe ha már sikeresen elüldöztek a járványőrültségükkel és a zelenszkiszopásukkal ennyi embert. Most aztán szépen morzsolódik lefelé az egész bázis. Végük van be kell látnia a szavazóknak. Ezentúl minden ráadott szavazatunk kuka kategória lesz. Ha nem lesz új bejutó én is a Mihazánkra fogok szavazni, sose gondoltam volna de ez van.
2022. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nagyvonalúan tekintsünk el attól hogy Origó és Századvég, mert hát khm.. :D


Viszont most kb jól mértek. A választási veszteség és a választás utáni pártok közötti cicaharc ide vezetett,ahogy ez várható is volt ( abban az esetben ha vesztenek.


Ez viszont a választási vereség eredménye, ha mellene a választás akkor egy választási veresség előtt állnánk és nagyon nem ugyanez lenne az eredmény. Ha ma lenne a választás abba nagyban beleszólna a háborús vészhelyzet, a durva infláció és a forint újabb látványos esése. A legutóbbi ilyen szitut 2/3-os buktával zárta az akkori kormány 2010 tavaszány. Ha me lennének a választások akkor a Fidesznek messze nem lenne 2/3-a a parlamentben.

2022. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

"Ha ma lenne a választás abba nagyban beleszólna a háborús vészhelyzet, a durva infláció és a forint újabb látványos esése."

Ugyanezek megvoltak a választások előtt is. Kb. ugyanaz lenne az eredmény, mint április 3-án.

2022. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ellenzéki vagyok de most is a fideszes szavaznék. Majd ha kilábaltunk a háború/kovid válság durva részéből akkor már lehet ellenzék, de most nem hiányzik az hogy a parlamentben vitázzanak.
2022. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ugyanezek megvoltak a választások előtt is. Kb. ugyanaz lenne az eredmény, mint április 3-án."


Részben, de nem teljesen. Azért kisebb megingásoktól eltekintve március végét 369-es Euro középárfolyammal zártuk és az infláció sem volt ekkora. A márciusi 13%-os élelmiszerár infláció májusban már belekarcolt a 19%-ba, júniust meg szintén minimum ekkorával zárjuk. Az előző hónaphoz viszonyított infláció is duplájára nőtt azóta.


Március közepén változott az üzemanyag árszabályzó rendelet is,azóta a tehergépjárművek nem tankolhatnak csak piaci áron és ez a készletrotáció miatt nem eredményezett azonnali hatást az árakban, de azóta már ez is közrejátszik. A 7,5tonna feletti teherautók és kamionok azóta a 480ft helyett 820Ft körüli átlagáron tankolnak ami rendesen megdobta a fuvarozási költségeket és azóta ezek megjelentek a fogyasztói árakban is.

2022. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!